Rodyklė 
 Visas tekstas 
Diskusijos
Ketvirtadienis, 2009 m. kovo 26 d. - Strasbūras Tekstas OL

Maisto skirstymas labiausiai nepasiturintiems Bendrijos asmenims (Bendro reglamento dėl bendros rinkos organizavimo keitimas) (diskusijos)
MPphoto
 

  Agnes Schierhuber, PPE-DE frakcijos vardu. (DE) Gerb. pirmininke, gerb. Komisijos nare, ponios ir ponai, aš taip pat norėčiau nuoširdžiai padėkoti Cz. A. Siekierskiui už šį pranešimą. Drįstu teigti, kad jis pateikė išskirtinės vertės darbą.

Daugiau nei du dešimtmečius Europos Sąjunga turėjo maisto skirstymo labiausiai nepasiturintiems programą. Tad, pvz., 2006 m. buvo galima įvairiomis priemonėmis suteikti pagalbą maždaug 13 mln. žmonių iš 15 valstybių narių. Kaip jau minėjo Komisijos narė ir pranešėjas, ši programa, tikiu, vaidins svarbų vaidmenį išlaikant ir skatinant vienybę mūsų Europos bendruomenėje, nes, mano nuomone, ES buvo ir yra ne vien bendra ekonominė rinka, bet ir, visų pirma, tas pačias vertybes turinti vieninga bendruomenė. Taip pat, atsižvelgdama į dabartinę socialinės aplinkos rinkos ekonomiką, kurią remia trys – ekonomikos, aplinkos ir socialinių reikalų – kolonos, visos trys vienodai svarbios, kad visos valstybės narės galėtų dalyvauti šioje programoje, aš palaikau pranešėjo nuomonę, jog, kaip ir anksčiau, programą 100 procentų turėtų finansuoti Europos Sąjunga.

Norėčiau pabrėžti, kad, nors mums svarbu visų pirma naudoti Bendrijoje pagamintus produktus, neturėtume apsiriboti vien jais, kur tai būtina.

Galiausiai norėčiau pasakyti, jog asmeniškai nė neabejoju, kad turime visomis jėgomis stengtis pagelbėti skurdžiausiems iš skurdžiausių. Labai tikiuosi, kad šiandien, kaip sakė Komisijos narė, šis pranešimas bus priimtas tvirta dauguma, ir taip pasiųsime aiškų ženklą Tarybai.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika