Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2009/2567(RSP)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumenta lietošanas cikls : B6-0177/2009

Iesniegtie teksti :

B6-0177/2009

Debates :

Balsojumi :

PV 02/04/2009 - 9.19
CRE 02/04/2009 - 9.19
Balsojumu skaidrojumi
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :

P6_TA(2009)0212

Debašu stenogramma
Ceturtdiena, 2009. gada 2. aprīlis - Brisele Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

9.19. ES un Baltkrievijas dialoga pusgada novērtējums (balsošana)
Protokols
  

– Pirms balsojuma:

 
  
MPphoto
 

  Vytautas Landsbergis (PPE-DE). – Priekšsēdētāja kungs, es vēlos ierosināt, ka jāpiemin tas, ka jebkādi plāni būvēt jaunu atomelektrostaciju pie ES robežas nav iekļaujami šajās sarunās – pozitīvās sarunās par to, kā atbalstīt Baltkrieviju, taču ne šajā gadījumā.

 
  
 

(Parlaments piekrita pieņemt mutisko grozījumu)

– Pirms balsojuma par 4. punktu:

 
  
MPphoto
 

  Jacek Protasiewicz (PPE-DE). – Priekšsēdētāja kungs, šis būs ļoti īss mutisks grozījums, ko ierosināja pēc Alexander Milinkevich un Amnesty International pārstāvju pieprasījuma, kuri piedalījās Parlamenta konferencē par Baltkrieviju pirms divām dienām. Viņi lūdz paplašināt prasību atbrīvot politiskos ieslodzītos, kurus nesen arestēja, arī attiecinot uz tiem cilvēkiem, kas piedzīvo cita veida ierobežojumus un mocības. Tādēļ es ierosinu, un es esmu konsultējies arī ar citām politiskajām grupām, pievienot 4. punktā šādu izteikumu: „kā arī pārskatīt brīvību ierobežojošos soda veidus, kas piemēroti 11 2008. gada janvāra demonstrācijas dalībniekiem.”

 
  
 

(Parlaments piekrita pieņemt mutisko grozījumu)

– Pirms balsojuma par 7.punktu:

 
  
MPphoto
 

  Vytautas Landsbergis (PPE-DE). – Priekšsēdētāja kungs, pieminot trīs jauno aktīvistu pakļaušanu piespiedu dienestam militārajos spēkos, jāpiebilst, ka vismaz viens no viņiem ir opozīcijas līdera Viačorka kunga dēls. Tādēļ ir jāpiebilst, ka tas līdzinās valsts īstenotai ķīlnieka sagrābšanai: „Klausieties, paužat savu nostāju mierīgi, jo jūsu dēls ir mūsu armijā un kaut kas var ar viņu notikt.” Tas būtu neliels brīdinājums, kas varbūt sniegtu lielāku drošību tiem jaunajiem vīriešiem, kas ir pakļauti piespiedu dienestam militārajos spēkos.

 
  
 

(Parlaments piekrita pieņemt mutisko grozījumu)

– Pirms balsojuma par 13. punktu:

 
  
MPphoto
 

  Vytautas Landsbergis (PPE-DE). – Priekšsēdētāja kungs, izsakot priekšlikumu, ka Eiropas Humanitārajai Universitātei jāļauj atgriezties Baltkrievijā, ir vērts pieminēt, ka tam ir jānotiek ar patiesām garantijām, ka tā varēs brīvi darboties un nebūs atkal pakļauta režīma kontrolei.

 
  
 

(Parlaments pieņēma mutisko grozījumu)

 
  
MPphoto
 

  Hannes Swoboda (PSE).(DE) Priekšsēdētāja kungs, mēs priecājamies atsaukties uz individuāliem mutiskiem priekšlikumiem, taču es vēlos lūgt Landsberģa kungam mūs iepriekš informēt, lai šādus jautājumus varētu apspriest pat tad, ja viņa nav klāt. Jūs nevarat vienmēr izteikt mutiskus grozījumus bez informācijas sniegšanas.

 
  
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. − Es redzu, ka Landsberģa kungs norāda, ka, ja viņš turpmāk izteikts mutiskus grozījumus, tad darīs, kā jūs tikko lūdzāt.

 
Juridisks paziņojums - Privātuma politika