Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Posėdžio stenograma
Pirmadienis, 2010 m. balandžio 19 d. - Strasbūras Tekstas OL

8. Kova su krūties vėžiu Europos Sąjungoje (rašytinis pareiškimas) (žr. protokolą)
Kalbų vaizdo įrašas
Protokolas
MPphoto
 
 

  Pirmininkas. – Rašytinį pareiškimą Nr. 0071/2009, kurį pateikė EP nariai Elizabeth Lynne, Michail Tremopoulos, Lívia Járóka ir Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, dėl kovos su krūties vėžiu Europos Sąjungoje, pasirašė daugiau kaip pusė Parlamento narių. Todėl, remiantis Darbo tvarkos taisyklių 123 straipsniu, jis bus perduotas jo adresatams ir paskelbtas kartu su kitais tekstais, patvirtintais 2010 m. vasario 24 d. plenariniame posėdyje. Pareiškimą pasirašiusiųjų pavardės bus paskelbtos posėdžio protokole.

 
  
MPphoto
 

  Elizabeth Lynne (ALDE). – Pone pirmininke, norėčiau tiesiog padėkoti visiems už Rašytinio pareiškimo Nr. 71 dėl krūties vėžio pasirašymą.

Dauguma jūsų žinote, kad tai – dažniausia 35–59 m. amžiaus moterų mirties priežastis visoje Europos Sąjungoje, ir norime, kad valstybės narės, be kitų dalykų, įsteigtų valstybės masto tikrinimo programas ir krūties vėžio specialistų grupes.

Tikiuosi, kad šio rašytinio pareiškimo pasirašymas bus dar vienas žingsnis pirmyn siekiant užtikrinti, kad ES lygmeniu būtų imamasi veiksmų skaudiems krūties vėžio padariniams nutraukti.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Norėčiau padėkoti mūsų kolegei narei ir visiems jums, kurie pasirašėte šį pareiškimą.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika