Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Procedūra : 2010/2771(RSP)
Procedūros eiga plenarinėje sesijoje
Dokumentų priėmimo eiga :

Pateikti tekstai :

RC-B7-0412/2010

Debatai :

PV 07/07/2010 - 18
CRE 07/07/2010 - 18

Balsavimas :

PV 08/07/2010 - 6.6
CRE 08/07/2010 - 6.6
Balsavimo rezultatų paaiškinimas
Balsavimo rezultatų paaiškinimas

Priimti tekstai :

P7_TA(2010)0284

Diskusijos
Ketvirtadienis, 2010 m. liepos 8 d. - Strasbūras Tekstas OL

6.6. AIDS/ŽIV ir numatoma XVIII tarptautinė AIDS konferencija (2010 m. liepos 18–23 d., Viena) (B7-0412/2010) (balsavimas)
PV
  

– Prieš balsavimą:

 
  
MPphoto
 

  Michael Cashman (S&D). – Pone pirmininke, atsižvelgiant į šio balsavimo svarbą artėjant Vienos konferencijai, reikalauju, kad per galutinį balsavimą būtų balsuojama vardiniu būdu.

 
  
MPphoto
 

  Francesco Enrico Speroni, EFD frakcijos vardu.(IT) Pone pirmininke, ponios ir ponai, mano frakcija tam prieštarauja.

 
  
  

(prašymas atmestas)

 
  
MPphoto
 

  Astrid Lulling (PPE).(FR) Nusiraminkime! Kadangi Liuksemburgo piliečiai kalba ir rašo prancūzų bei vokiečių kalbomis, prieš balsuojant dėl rezoliucijos tokiu jautriu klausimu, norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad 17 punkto formuluotės prancūzų ir anglų kalba labai skiriasi.

Pagal vokiečių kalbos versiją valstybės narės ir Komisija kviečiamos…

(DE) remti priemones saugių abortų srityje

(FR) … remti priemones, skirtas saugiems abortams. Mane informavo, kad šios sakinio dalies nėra nei prancūzų k., nei anglų k. versijose.

Pone pirmininke, gal galėtumėte paaiškinti, ar prancūzų k. versija yra autentiška, nes tai tikrai padėtų daugeliui EP narių apsispręsti balsuojant.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Mes pataisysime visus vertumus, kad jie būtų suderinti su originalu. Mes tai patikrinsime. Dėkoju.

 
  
MPphoto
 

  Michael Cashman (S&D). – Pone pirmininke, atsižvelgiant į ką tik įvykusį balsavimą, galbūt politinė partija, kuri prieštaravo, galėtų atsiimti savo prieštaravimą ir dabar leistų per galutinį balsavimą balsuoti vardiniu būdu.

 
  
MPphoto
 

  Francesco Enrico Speroni, EFD frakcijos vardu.(IT) Pone pirmininke, ponios ir ponai, leiskite pakartoti, kad mes prieštaraujame.

 
  
  

(prašymas atmestas)

– Po balsavimo:

 
  
MPphoto
 

  Gay Mitchell (PPE). – Pone pirmininke, nenorėčiau vilkinti proceso ir džiaugiuosi, kad M. Cashman taip gražiai šneka. Manau, kad būtų labai gerai, jei mes Parlamente laisvai balsuotume tokiais klausimais. Tuomet būtų galima nustatyti tikrą Parlamento požiūrį. Dabar viena pusė griežtai peikia Parlamentą ir tik viena pusė leidžia balsuoti laisvai. Jei tikrai norime sužinoti Parlamento požiūrį tokiais klausimais, turi vykti laisvas viso Parlamento balsavimas.

(Plojimai)

 
  
 

– Po balsavimo:

 
  
MPphoto
 

  Michael Cashman (S&D). – Pone pirmininke, jei paminimas koks nors EP narys, jis turi teisę atsakyti. Aš buvau paminėtas. Todėl norėčiau pasakyti ponui G. Mitchellui ir kitiems, kad, nepaisant to, ką nusprendžia partija, kiekvienas iš mūsų turime savo laisvą balsą, ir Parlamentas balsavo demokratiškai.

(Plojimai)

 
Teisinė informacija - Privatumo politika