Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Procedūra : 2009/2108(INI)
Procedūros eiga plenarinėje sesijoje
Dokumento priėmimo eiga : A7-0241/2010

Pateikti tekstai :

A7-0241/2010

Debatai :

PV 20/09/2010 - 19
CRE 20/09/2010 - 19

Balsavimas :

PV 21/09/2010 - 5.7
CRE 21/09/2010 - 5.7
Balsavimo rezultatų paaiškinimas
Balsavimo rezultatų paaiškinimas

Priimti tekstai :

P7_TA(2010)0325

Posėdžio stenograma
Antradienis, 2010 m. rugsėjo 21 d. - Strasbūras Tekstas OL

5.7. ES teisės aktai, pagal kuriuos siekiama išsaugoti biologinę įvairovę (A7-0241/2010, Esther de Lange) (balsavimas)
Protokolas
 

Prieš balsavimą dėl 67 dalies:

 
  
MPphoto
 

  Esther de Lange, pranešėja. – Pone pirmininke, norėjau tik paprašyti, kad galutinis balsavimas – balsavimas dėl visos rezoliucijos – būtų vardinis.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Ar teikiate šį prašymą frakcijos vardu?

 
  
MPphoto
 

  Esther de Lange, pranešėja. – Taip, pone pirmininke, šis prašymas aptartas ir su šešėliniais pranešėjais.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Vėlokai jį teikiate, bet jeigu niekas neprieštarauja, galime balsuoti pagal vardinį sąrašą. Ar niekas neprieštarauja? Pone G. Battenai, ar neprieštaraujate?

 
  
MPphoto
 

  Gerard Batten (EFD). – Vis dėlto prieštarauju, pone pirmininke, bet ne todėl, kad siūloma balsuoti pagal vardinį sąrašą, o todėl – tai daug kartų Parlamente sakydavau – turėtume vadovautis vienu vienodai visiems galiojančių taisyklių rinkiniu. Jeigu vienas iš mūsų būtų prašęs balsuoti pagal vardinį sąrašą kokiu nors kitu klausimu, prašymas būtų buvęs atmestas. Turime taisykles ir privalome jų laikytis.

 
  
 

(Prašymas atmestas)

Po balsavimo:

 
  
MPphoto
 

  Esther de Lange, pranešėja. – Pone pirmininke, su visa pagarba, bet tokią procedūrą jau taikėme. Galime prašyti vardinio balsavimo, o jeigu keturiasdešimt EP narių šiam prašymui nepritars, pagal vardinį sąrašą nebus balsuojama, bet kol kas prieštaravimą pareiškė tik vienas EP narys.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Norėčiau ramiai išaiškinti: procedūra, apie kurią kalbame, susijusi su žodiniais pakeitimais, nes jokio galutinio žodinių pakeitimų teikimo termino nenustatyta. Prašymo balsuoti pagal vardinį sąrašą atžvilgiu galioja kitas principas – niekas Parlamente negali jam prieštarauti. Šiuo konkrečiu atveju galutinis pakeitimų teikimo terminas buvo nustatytas, todėl jūsų prašymas pateiktas pavėluotai. Būtent tokie principai nustatyti mūsų Darbo tvarkos taisyklėse. Jeigu pakeitimų teikimui nustatytas galutinis terminas, jokie prieštaravimai nepriimami. Taigi rezoliucija priimta. Norėčiau padėkoti E. de Lange už darbą rengiant šią rezoliuciją.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika