Esther de Lange, pranešėja. – Pone pirmininke, norėjau tik paprašyti, kad galutinis balsavimas – balsavimas dėl visos rezoliucijos – būtų vardinis.
Pirmininkas. – Ar teikiate šį prašymą frakcijos vardu?
Esther de Lange, pranešėja. – Taip, pone pirmininke, šis prašymas aptartas ir su šešėliniais pranešėjais.
Pirmininkas. – Vėlokai jį teikiate, bet jeigu niekas neprieštarauja, galime balsuoti pagal vardinį sąrašą. Ar niekas neprieštarauja? Pone G. Battenai, ar neprieštaraujate?
Gerard Batten (EFD). – Vis dėlto prieštarauju, pone pirmininke, bet ne todėl, kad siūloma balsuoti pagal vardinį sąrašą, o todėl – tai daug kartų Parlamente sakydavau – turėtume vadovautis vienu vienodai visiems galiojančių taisyklių rinkiniu. Jeigu vienas iš mūsų būtų prašęs balsuoti pagal vardinį sąrašą kokiu nors kitu klausimu, prašymas būtų buvęs atmestas. Turime taisykles ir privalome jų laikytis.
(Prašymas atmestas)
– Po balsavimo:
Esther de Lange, pranešėja. – Pone pirmininke, su visa pagarba, bet tokią procedūrą jau taikėme. Galime prašyti vardinio balsavimo, o jeigu keturiasdešimt EP narių šiam prašymui nepritars, pagal vardinį sąrašą nebus balsuojama, bet kol kas prieštaravimą pareiškė tik vienas EP narys.
Pirmininkas. – Norėčiau ramiai išaiškinti: procedūra, apie kurią kalbame, susijusi su žodiniais pakeitimais, nes jokio galutinio žodinių pakeitimų teikimo termino nenustatyta. Prašymo balsuoti pagal vardinį sąrašą atžvilgiu galioja kitas principas – niekas Parlamente negali jam prieštarauti. Šiuo konkrečiu atveju galutinis pakeitimų teikimo terminas buvo nustatytas, todėl jūsų prašymas pateiktas pavėluotai. Būtent tokie principai nustatyti mūsų Darbo tvarkos taisyklėse. Jeigu pakeitimų teikimui nustatytas galutinis terminas, jokie prieštaravimai nepriimami. Taigi rezoliucija priimta. Norėčiau padėkoti E. de Lange už darbą rengiant šią rezoliuciją.