Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2009/2178(INI)
Průběh na zasedání
Stadia projednávání dokumentu : A7-0175/2010

Předložené texty :

A7-0175/2010

Rozpravy :

PV 20/09/2010 - 22
CRE 20/09/2010 - 22

Hlasování :

PV 22/09/2010 - 5.13
CRE 22/09/2010 - 5.13
Vysvětlení hlasování
Vysvětlení hlasování

Přijaté texty :

P7_TA(2010)0340

Doslovný záznam ze zasedání
Středa, 22. září 2010 - Štrasburk Vydání Úř. věst.

5.13. Dodržování práv duševního vlastnictví na vnitřním trhu (A7-0175/2010, Marielle Gallo) (hlasování)
Zápis
 

Před hlasováním:

 
  
MPphoto
 

  Jorgo Chatzimarkakis (ALDE).(DE) Vážený pane předsedající, v nizozemské verzi usnesení o zprávě paní Gallo je chyba. Jsem zde uveden mezi signatáři tohoto usnesení Skupinou progresivní aliance socialistů a demokratů v Evropském parlamentu, skupinou Zelených / Evropské svobodné aliance a Konfederací Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice jakožto člen skupiny GUE/NGL. V tomto ohledu bych chtěl říci, že zaprvé nejsem členem skupiny GUE/NGL, nejsem levičák a nejsem ani komunista. Za druhé, zůstávám členem skupiny Aliance liberálů a demokratů pro Evropu – tedy liberálem – a budu hlasovat pro usnesení ALDE stejně jako mnoho dalších poslanců z ostatních skupin v této sněmovně. A za třetí, vyzývám skupinu GUE/NGL k tomu, aby rovněž hlasovala pro usnesení ALDE.

(Smích)

 
  
MPphoto
 

  Předsedající. – Dobrá tedy, tuto chybu opravíme, pane Chatzimarkakisi, ačkoli nikdy neříkejte nikdy! V každém případě však dotyčná stanoviska opravíme.

 
  
MPphoto
 

  Marielle Gallo, zpravodajka.(FR) Vážený pane předsedající, padla dvě alternativní usnesení. Zbyl pouze jeden text. A to je moje zpráva, která je kompromisem… Poslouchejte, pane Cohn-Bendite, alespoň vám řeknu, že se jedná o kompromis mezi Evropskou lidovou stranou (Křesťanskými demokraty), Aliancí liberálů a demokratů pro Evropu, Evropskými konzervativci a reformisty a skupinou Evropa svobody a demokracie. Všechna citlivá témata vztahující se k duševnímu vlastnictví jsem vzala v potaz. Domnívám se, že nyní je zodpovědností Parlamentu, aby dospěl k rozhodnutí. Nechápu, proč bychom měli dát Komisi volnou ruku. Proto vás, dámy a pánové, vyzývám k tomu, abyste dospěli k rozhodnutí alespoň o tomto tématu, které zahájí diskusi a…

(Předsedající řečníka přerušil)

- Po hlasování o odstavci 13:

zpravodajka.(FR) Vážený pane předsedající, ráda bych znovu podala ruku našim liberálním kolegům a akceptovala, že odstavec 13 je odmítnut všemi politickými stranami, které podporují tuto zprávu.

 
Právní upozornění - Ochrana soukromí