Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Procedūra : 2009/2178(INI)
Procedūros eiga plenarinėje sesijoje
Dokumento priėmimo eiga : A7-0175/2010

Pateikti tekstai :

A7-0175/2010

Debatai :

PV 20/09/2010 - 22
CRE 20/09/2010 - 22

Balsavimas :

PV 22/09/2010 - 5.13
CRE 22/09/2010 - 5.13
Balsavimo rezultatų paaiškinimas
Balsavimo rezultatų paaiškinimas

Priimti tekstai :

P7_TA(2010)0340

Posėdžio stenograma
Trečiadienis, 2010 m. rugsėjo 22 d. - Strasbūras Tekstas OL

5.13. Intelektinės nuosavybės teisių įgyvendinimas vidaus rinkoje (A7-0175/2010, Marielle Gallo) (balsavimas)
Protokolas
 

- Prieš balsavimą:

 
  
MPphoto
 

  Jorgo Chatzimarkakis (ALDE).(DE) Pone pirmininke, rezoliucijos dėl M. Gallo pranešimo versijoje Nyderlandų kalba įsivėlusi klaida. Esu įtrauktas į sąrašą kartu su Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcijai, Žaliųjų frakcijai / Europos laisvajam aljansui, Europos vieningųjų kairiųjų jungtinei frakcijai / Šiaurės šalių žaliesiems kairiesiems priklausančiais rezoliuciją pasirašiusiais EP nariais kaip GUE/NGL frakcijos narys. Šiuo požiūriu norėčiau pasakyti, kad, pirma, nesu GUE/NGL frakcijos narys, nesu kairiųjų šalininkas ir nesu komunistas. Antra, tebesu Liberalų ir demokratų aljanso už Europą frakcijos narys – liberalas – ir balsuosiu, kaip tai padarys daugelis kitų šio Parlamento frakcijų narių, už ALDE frakcijos rezoliuciją. Trečia, raginu GUE/NGL frakcijos narius taip pat balsuoti už ALDE rezoliuciją.

(Juokas)

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Labai gerai, turime tai pataisyti, pone J. Chatzimarkakis, tačiau niekada nesakyk niekada! Šiaip ar taip reikia pataisyti pozicijas.

 
  
MPphoto
 

  Marielle Gallo, pranešėja.(FR) Pone pirmininke, dvi alternatyvios rezoliucijos atmestos. Liko tik vienas tekstas. Tai mano pranešimas, kuris yra kompromisinis... Paklausykite, pone D. Cohn-Bendit’ai, leiskite man bent pasakyti, kad tai kompromisas tarp Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų), Liberalų ir demokratų aljanso už Europą frakcijos, Europos konservatorių ir reformuotojų frakcijos ir Laisvos ir demokratiškos Europos frakcijos. Atsižvelgiau į visas opias problemas dėl intelektinės nuosavybės. Dabar manau, kad sprendimo priėmimas yra Parlamento atsakomybė. Nematau priežasties, kodėl turėtume suteikti Komisijai veiksmų laisvę. Todėl, ponios ir ponai, raginu jus visus priimti sprendimą bent šiuo klausimu, kuris pradės diskusiją ir...

(Pirmininkas nutraukė kalbėtoją)

- Po balsavimo dėl 13 dalies:

pranešėja.(FR) Pone pirmininke, norėčiau dar kartą ištiesti ranką į mūsų kolegas liberalus ir sutikti, kad 13 dalį atmestų visos politinės frakcijos, kurios remia pranešimą.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika