Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Debašu stenogramma
Pirmdiena, 2010. gada 18. oktobris - Strasbūra Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

11.  Darba kārtība
Visu runu video
PV
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. - Ir izdalīts Priekšsēdētāju konferences 2010. gada 14. oktobrī notikušajā sēdē saskaņā ar Reglamenta 130. un 131. pantu izstrādātais darba kārtības projekts galīgajā redakcijā. Tika ierosinātas šādas izmaiņas.

Pirmdiena.

Bez izmaiņām.

Otrdiena.

Bez izmaiņām.

Trešdiena.

Esmu saņēmis Zaļo un Brīvās apvienības grupas lūgumu pārcelt balsojumu par 2012. gada sesiju sanāksmju kalendāru uz kādu no nākamajām Parlamenta sesiju sanāksmēm. Viņi vēlas balsot, bet vēlāk. Ar šo priekšlikumu iepazīstinās Zaļo grupas pārstāvis. Vai kāds ir gatavs runāt?

 
  
MPphoto
 

  Daniel Cohn-Bendit, Verts/ALE grupas vārdā.(FR) Priekšsēdētāja kungs! Lūdzu, atvainojiet, es saņēmu ziņojumu par situāciju Beļģijā un pilnībā to nesapratu.

Ja saprotu pareizi, tad runa ir par balsojumu par 2012. gada kalendāru. Priekšsēdētāja kungs, mūsu grupā tāpat kā citās notiek sarunas par šo kalendāru, kas, es vēlreiz atkārtoju, attiecas uz 2012. gadu.

Tā kā tas nav likumdošanas teksts, nav arī debašu un grozījumu, mēs vienkārši balsosim par kalendāru. Mēs lūdzam pārcelt balsojumu uz nākamo sesijas sanāksmi, kas notiks nākamajā mēnesī Strasbūrā, lai mēs varētu sazināties ar pārējām grupām un noskaidrot, vai nevaram veikt dažus pagaidu pasākumus attiecībā uz izmaiņām kalendārā.

 
  
MPphoto
 

  Francesco Enrico Speroni, EFD grupas vārdā. (IT) Priekšsēdētāja kungs! Šī ir pirmā reize, kad Parlaments tik laicīgi būs balsojis par kalendāru. Tomēr tas nav nekas neparasts, jo būtībā kalendārs atspoguļo mūsu ierasto darba kārtību bez īpašām izmaiņām.

Pretēji Cohn-Bendit kunga apgalvojumam ir iespējams iesniegt grozījumus, un, ņemot vērā e-pastu, daži deputāti to arī plāno darīt. Es neredzu iemeslu atlikt balsojumu, jo, ja kalendārs stāsies spēkā 2012. gadā, mums joprojām būs tiesības un iespēja to mainīt, kad radīsies tāda vajadzība.

 
  
 

(Parlaments lūgumu noraidīja)

Ceturtdiena.

Bez izmaiņām.

(Darba kārtība tika pieņemta)

 
Juridisks paziņojums - Privātuma politika