Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Postup : 2010/2099(INL)
Průběh na zasedání
Stadia projednávání dokumentu : A7-0282/2010

Předložené texty :

A7-0282/2010

Rozpravy :

PV 20/10/2010 - 3
CRE 20/10/2010 - 3

Hlasování :

PV 20/10/2010 - 6.9
CRE 20/10/2010 - 6.9
Vysvětlení hlasování

Přijaté texty :

P7_TA(2010)0377

Doslovný záznam ze zasedání
Středa, 20. října 2010 - Štrasburk Vydání Úř. věst.

6.9. Zlepšení rámce správy ekonomických záležitostí a stability v Unii, zejména v eurozóně (A7-0282/2010, Diogo Feio) (hlasování)
Zápis
 

- Před hlasováním:

 
  
MPphoto
 

  Olle Schmidt (ALDE). – Pane předsedající, toto je důležitý ústní pozměňovací návrh: „vzhledem k tomu by všech 27 členských států mělo pokud možno v co největší míře naplňovat všechny návrhy na správu ekonomických záležitostí a zároveň uznat, že pro členské státy mimo eurozónu to bude zčásti dobrovolný proces“.

Přijala to skupina PPE, přijala to skupina S&D, a přijal to dokonce i komisař. Doufám, že tento ústně vyjádřený pozměňovací návrh můžete přijmout vy všichni. Je to pro mě důležité, je to důležité pro skupinu ALDE, a je to zvláště důležité pro moji zemi, Švédsko, pokud se k euru vůbec někdy připojíme.

 
  
  

(Ústní pozměňovací návrh byl přijat.)

 
  
MPphoto
 

  Předsedající. – Tím je hlasování ukončeno.

Protože hlasování díky vaší skvělé práci probíhalo tak dlouho, chtěl bych vyzvat ty, kteří požádali o podání vysvětlení k hlasování, aby toto vysvětlení změnili z ústního na písemné nebo je odložili na zítřek, neboť bylo předloženo 62 žádostí a nejsme schopni je všechny zvládnout.

 
  
MPphoto
 

  Michał Tomasz Kamiński (ECR). – Pane předsedající, chtěl bych vám poblahopřát k vaší skvělé práci, kterou jste dnes odvedl. Opravdu si cením toho, jakým způsobem jste dnes vykonával předsednictví, a doufám, že se o své úžasné dovednosti podělíte s jinými místopředsedy Parlamentu.

 
  
MPphoto
 

  Nicole Sinclaire (NI). – Pane předsedající, dnes jsem hlasovala a moji voliči mohou vidět, jak jsem dnes hlasovala, a proto by se jim tedy ode mne mělo dnes dostat vysvětlení hlasování.

 
  
MPphoto
 

  Předsedající. – Požádal jsem vás, abyste změnili své ústní vysvětlení na písemné. To vám stále ještě umožní uvést svým voličům důvody, které vás a další vedly k tomu, že jste o různých otázkách hlasovali určitým způsobem. Nechceme vám v žádném případě odpírat jakákoli práva. Pouze vás žádám, abyste se připojili k ostatním poslancům, kteří se vzdávají svého práva na ústní vysvětlení a podávají vysvětlení písemné. To je vše.

 
  
MPphoto
 

  Barbara Matera (PPE). (IT) Pane předsedající, vyhovím vaší žádosti. Pan Mastella a já podáme své vysvětlení písemně. Za druhé se připojuji ke svému kolegovi a ještě jednou vám, pane předsedající, blahopřeji.

 
  
MPphoto
 

  Licia Ronzulli (PPE). (IT) Pane předsedající, pokud souhlasíte, a aby všichni byli spokojeni, můžeme odložit ústní vysvětlení na zítra.

 
  
MPphoto
 

  Předsedající. – Ano, já zajisté souhlasím. Pokud je s tím srozuměna také paní Sinclairová. Spoléhám na dobrou vůli poslanců a vyzývám je, aby svá ústní vysvětlení podali až zítra nebo aby dnes podali písemná vysvětlení, a paní Sinclairové umožníme, aby své vysvětlení přednesla nyní.

 
Právní upozornění - Ochrana soukromí