Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Procedūra : 2007/0229(COD)
Procedūros eiga plenarinėje sesijoje
Dokumento priėmimo eiga : A7-0265/2010

Pateikti tekstai :

A7-0265/2010

Debatai :

PV 13/12/2010 - 18
CRE 13/12/2010 - 18

Balsavimas :

PV 14/12/2010 - 9.18
CRE 14/12/2010 - 9.18
Balsavimo rezultatų paaiškinimas
PV 24/03/2011 - 6.12
CRE 24/03/2011 - 6.12

Priimti tekstai :

P7_TA(2011)0115

Diskusijos
Antradienis, 2010 m. gruodžio 14 d. - Strasbūras Tekstas OL

9.18. Viena paraiškų dėl leidimo apsigyventi ir dirbti pateikimo procedūra (A7-0265/2010, Véronique Mathieu) (balsavimas)
PV
MPphoto
 

  Francesco Enrico Speroni (EFD).(IT) Pone pirmininke, ar įmanoma vėl pateikti pakeitimų sąrašą ekrane?

 
  
MPphoto
 
 

  Pirmininkas. – Taip, pone F. E. Speroni, dabar aiškinamasi, kas ten vyksta.

Bet ar galite matyti šį sąrašą mažajame ekrane? Taip? Na, tai geriau negu nieko.

Po balsavimo dėl iš dalies pakeisto pasiūlymo:

 
  
MPphoto
 

  Neelie Kroes, Komisijos Pirmininko pavaduotoja. – Pone pirmininke, turbūt suprantate, kad dabar tiesiog klausausi ir stebiu, kas įvyko. Man pasakyta, kad būčiau čia ir perduočiau žinią – o ji yra aiški – kolegijai. Pažadu, kad perduosiu žinią ir, žinoma, ji bus objektyvi, nes čia daug kas vyko. Bet mano kolegos grįš prie šio klausimo po diskusijų kolegijoje.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Taigi pasiūlymas bus grąžintas Komisijai.

 
  
MPphoto
 

  Alejandro Cercas (S&D).(ES) Pone pirmininke, pagal Darbo tvarkos taisyklių 175 straipsnio 56 dalį turime žinoti, ar Komisija atsiima šį pasiūlymą dėl teisės akto. Taigi pasiūlymas nebus automatiškai grąžintas atsakingam komitetui. Komisija dabar turi apsispręsti, ar atsiima savo pasiūlymą, ir pateikti Parlamentui naują pasiūlymą.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Pone A. Cercasai, kaip supratau iš Komisijos narės žodžių, pasiūlymas bus grąžintas Komisijai. Būtent taip supratau. Tačiau paprašysime, kad Komisijos narė išaiškintų Komisijos poziciją.

Ponia Komisijos nare, išaiškinkite prašom Komisijos poziciją.

 
  
MPphoto
 

  Véronique Mathieu, pranešėja.(FR) Pone pirmininke, turiu prisipažinti, kad esu nustebinta.

(Triukšmas salėje)

Dėl šio teksto derėjomės metus. Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad pasiekėme susitarimą su Liberalų ir demokratų aljanso už Europą frakcija, bet paskutinę akimirką paaiškėjo, kad patariama balsuoti visiškai priešingai nuostatoms, dėl kurių susitarėme. Paaiškėjo, kad susitarimų, kuriuos pasiekėme su ALDE frakcija, nesilaikoma. Atvykome į plenarinį posėdį manydami, kad turime susitarimą, bet paaiškėja, kad jo nepaisoma.

Antra, A. Cercas siūlo iš dalies pakeisti – norėčiau, kad man būtų leista kalbėti, kitaip nėra prasmės – Socialistų frakcija ir ypač A.  Cercas siūlo, kad Komisija iš dalies pakeistų savo pasiūlymą.

Bet, pone A. Cercasai, jau metus diskutavome dėl šio klausimo. Siūlote daugybę dalykų. Jau praėjo metai, bet mums nepavyko susitarti. Taigi kokia prasmė viską pradėti iš naujo? Galėtume diskutuoti dešimt metų, pone A. Cercasai, bet jūs vis tiek nesutiktumėte. Stengėmės kaip įmanoma, bet jūs niekada nesutikote su niekuo.

Taigi neįsivaizduoju, kaip galima susitarti, kai yra teikiami vis nauji pasiūlymai. Iš tikrųjų gėda. Jūs pasipriešinote tam, kad migrantai galėtų įvažiuoti į Europos Sąjungą. Socialistų frakcija atsisakė suteikti migrantams tokias pačias teises, kokias turi Europos darbuotojai.

(Protesto šūksniai)

Tai viskas, ką norėjau pasakyti, ir man iš tikrųjų gaila, nes su šia frakcija buvo susitarta šiuo klausimu dėl vienodų teisių. Tenka apgailestauti dėl tokios padėties.

(Plojimai)

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Ponios ir ponai, prašom liaukitės triukšmavę, taikysime Darbo tvarkos taisykles.

Komisija turi pranešti mums, ar atsiima savo pasiūlymą.

Taigi prašom leiskite Komisijos narei pasakyti mums, pageidautina, pateikiant objektyvius argumentus, ar jos pasiūlymas tegalioja, ar ji jį atsiima.

 
  
MPphoto
 

  Neelie Kroes, Komisijos Pirmininko pavaduotoja. – Pone pirmininke, turbūt nekaltinsite manęs, kad po tokių diskusijų, kurios nebuvo visiškai aiškios, pateiksiu jų rezultatą Briuselyje. Aš neabejotinai supažindinsiu su šios diskusijos rezultatais kolegiją. Komisija juos aptars ir vėliau praneš apie savo sprendimą.

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Taigi Komisijos narė aiškiai pasakė, kad kol kas neatsiima pasiūlymo.

Ji taip pasakė, žiūrėsime, kas bus toliau.

Kol kas Komisija neatsiima savo pasiūlymo.

 
Teisinė informacija - Privatumo politika