Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Procedūra : 2010/2290(BUD)
Procedūros eiga plenarinėje sesijoje
Dokumento priėmimo eiga : A7-0369/2010

Pateikti tekstai :

A7-0369/2010

Debatai :

PV 14/12/2010 - 14
CRE 14/12/2010 - 14

Balsavimas :

PV 15/12/2010 - 7.3
CRE 15/12/2010 - 7.3
Balsavimo rezultatų paaiškinimas
Balsavimo rezultatų paaiškinimas
Balsavimo rezultatų paaiškinimas

Priimti tekstai :

P7_TA(2010)0475

Diskusijos
Trečiadienis, 2010 m. gruodžio 15 d. - Strasbūras Tekstas OL

7.3. Parlamento pozicija dėl naujo 2011 m. biudžeto projekto su Tarybos pakeitimais (A7-0369/2010, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska ir Helga Trüpel) (balsavimas)
PV
 

Prieš balsavimą:

 
  
MPphoto
 

  Sidonia Elżbieta Jędrzejewska (PPE).(PL) Pone Pirmininke, manau, kad nariams reikėtų suteikti žodį, kad paaiškintų. Balsuojame dėl Tarybos pateikto projekto be jokių pakeitimų, nes šis projektas yra lygiai toks pats, kaip pozicija, kurią praėjusią savaitę patvirtino Biudžeto komitetas. Tai atitinka tą, ką susitarėme per labai ilgas diskusijas, trukusias 10 mėnesių.

Pasinaudodama šia galimybe, norėčiau visų pirma padėkoti Europos Parlamento komitetų pranešėjams specialistams. Ačiū jums už nuolatinį pasitikėjimą ir paramą. Ačiū jums, kad suteikėte mums galimybę šiandien patvirtinti 2011 m. biudžetą, kad jį būtų galima pradėti veiksmingai vykdyti pačioje kitų metų sausio mėn. pradžioje.

 
  
 

Po balsavimo.

 
  
MPphoto
 

  Olivier Chastel, einantis Tarybos Pirmininko pareigas. (FR) Pone Pirmininke, gerbiamieji Parlamento nariai, taigi, Parlamentas patvirtino Tarybos poziciją dėl 2011 m. biudžeto projekto be pakeitimų. Akivaizdu, kad negaliu Tarybos vardu nepasidžiaugti mūsų bendru sutarimu dėl 2011 m. biudžeto.

(Plojimai)

 
  
MPphoto
 

  Pirmininkas. – Išklausykite šį pareiškimą. Tai svarbu. Pirmą kartą istorijoje pritaikėme Lisabonos sutartyje nustatytą tvarką. Praėjusiais metais laikėmės supaprastintos tvarkos. Tai pirmas kartas, kai buvo laikomasi visos Lisabonos sutartyje nustatytos tvarkos. Todėl norėčiau padaryti tokį pareiškimą. 2010 m. gruodžio 10 d. Europos Parlamentas patvirtino Tarybos poziciją dėl 2010 m. lapkričio 26 d. Komisijos pateikto bendrojo biudžeto projekto. Biudžetinė procedūra buvo atlikta pagal Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 314 straipsnį. Remdamasis šiuo straipsniu ir jo 4 punkto a papunkčiu pareiškiu, kad 2011 m. biudžetas galutinai patvirtintas, todėl dabar oficialiai pasirašysiu šį dokumentą.

 
  
 

Brangūs kolegos, baigiantis posėdžiui pasakysiu keletą žodžių. Norėčiau padėkoti visiems Europos Parlamento Taikinimo komiteto kolegoms, 27 žmonėms, už jų sunkų darbą ir už tai, kad galiausiai pasiekė teigiamą rezultatą, ir pasveikinti juos.

Norėčiau paprašyti trijų svarbiausių veikėjų ateiti čia nusifotografuoti: Biudžeto komiteto pirmininko A. Lamassoure ir dviejų pranešėjų – S. Jędrzejewskos ir H. Trüpel.

(Plojimai)

Taip pat leiskite padėkoti Tarybai pirmininkaujančiai valstybei, Tarybai pirmininkaujančiai Belgijai, už jos puikų bendradarbiavimą ir veiklą, ypač Ministrui Pirmininkui Y. Leterme‘ui ir valstybės sekretoriui M. Watheletui, kurių šiuo metu čia nėra. Jūs buvote labai aktyvūs Tarybai pirmininkaujančios Belgijos vardu.

Taip pat leiskite padėkoti Komisijos Pirmininkui J. M. Barroso, kuris nedalyvauja, ir Komisijos nariui J. Lewandowskiui už biudžeto parengimą ir šiandienos susitarimo palengvinimą. Prašau ateiti į šią trumpą fotosesiją.

(Plojimai)

 
Teisinė informacija - Privatumo politika