Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2010/2124(INI)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumenta lietošanas cikls : A7-0168/2011

Iesniegtie teksti :

A7-0168/2011

Debates :

PV 11/05/2011 - 4
CRE 11/05/2011 - 4

Balsojumi :

PV 11/05/2011 - 5.20
CRE 11/05/2011 - 5.20
Balsojumu skaidrojumi
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :

P7_TA(2011)0227

Debašu stenogramma
Trešdiena, 2011. gada 11. maijs - Strasbūra Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

5.20.  Padomes gada ziņojums Parlamentam par kopējās ārpolitikas un drošības politikas (KĀDP) galvenajiem aspektiem un pamatvirzienu izvēli 2009. gadā (A7-0168/2011, Gabriele Albertini) (balsošana)
Protokols
 

Pirms balsojuma par 2. grozījumu:

 
  
MPphoto
 

  Giles Chichester (ECR). – Priekšsēdētāja kungs, kamēr jūs priecājaties par savu asprātīgo un neparasto pieeju, izskatot zāles pieprasījumus balsot pēc saraksta, vai es drīkstētu pazemīgi piebilst, ka, ja jūs runātu mazliet lēnāk, tulki varētu tikt līdzi jūsu paziņojumiem un tad mēs savukārt varētu balsot laikus. Jūs runājat mazliet par ātru, un ir neliela nobīde.

 
  
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. Chichester kungs, tas, ko es ņemšu vērā no jūsu piezīmes ir, kā es to saprotu, jūsu atbalsts manai neparastajai metodei.

Pirms balsojuma par sākotnējā teksta 33. punktu:

 
  
MPphoto
 

  Gabriele Albertini, referents.(IT) Priekšsēdētāja kungs! Man šķiet bezjēdzīgi to citēt. Tas ir iekļauts balsojuma skaidrojumā: tas sākas ar „atzinīgi vērtē” un beidzas ar „veidā”. Šajā tekstā jūs to varat izlasīt.

 
  
 

(Parlaments piekrita pieņemt mutisko grozījumu)

Pirms balsojuma par 7. grozījumu:

 
  
MPphoto
 

  Gabriele Albertini, referents.(IT) Priekšsēdētāja kungs! Arī šajā gadījumā teksts ir iekļauts balsojumu sarakstā. Es vēlētos tikai piebilst, ka grozījuma tēma ir protests pret Bahreinas demonstrantu notiesāšanu un šīs rīcības kritika.

 
  
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. – Nē, Albertini kungs, tas ir mutisks grozījums 7. grozījumam pēc 45. punkta.

 
  
MPphoto
 

  Gabriele Albertini, referents.(IT) Priekšsēdētāja kungs, es kļūdījos, lasot tekstu. Mēs izsvītrojām vārdu „Maķedonija”, lai izvairītos aizskart dažu cilvēku, tostarp, manuprāt, arī priekšsēdētāja kunga, jūtas.

Tādēļ tika izmantots vienīgi izteiciens „bijusī Dienvidslāvijas Maķedonijas Republika”. Mēs izsvītrojām vārdu „Maķedonija”.

 
  
 

(Parlaments piekrita pieņemt mutisko grozījumu)

Pirms balsojuma par 14. grozījumu:

 
  
MPphoto
 

  Nick Griffin (NI). – Priekšsēdētāja kungs! Man nāksies atkārtot Chichester kunga iepriekšējo piezīmi. Mūsu tulki mums dod iespēju balsot „pret” pēc tam, kad jūs esat pateicis „Εγκρίνεται” [„Pieņemts”]. Es nezināju, ka no Parlamenta deputātiem pieprasa spēju runāt grieķiski. Ja tas tā būs, lūdzu mums to pateikt. Ja ne, lūdzu, runājiet mazliet lēnāk.

 
  
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. – Atbildot uz jūsu piezīmi — tie ir Parlamenta deputāti, kas pieprasa iespēju runāt grieķiski.

(Aplausi un smiekli)

Uzklausiet. Es varētu runāt ļoti lēnām, dārgie kolēģi, bet tā nu tas vienmēr ir bijis, es neesmu mainījis veidu, kā es paziņoju balsojumu. Kā jūs zināt, visiem tulkiem priekšā ir balsojumu saraksts. Ja tā nav, tad tā vajadzētu būt. Tas nav atkarīgs no tā, cik ātri vai lēni jebkurā no valodām priekšsēdētājs paziņo skaitļus, jo tulkiem priekšā ir saraksts. Jebkurā gadījumā, es mēģināšu runāt mazliet lēnāk, ja tas uzlabos balsošanu. Vai tas derēs?

 
  
MPphoto
 

  William (The Earl of) Dartmouth (EFD). – Priekšsēdētāja kungs! Kā jau jūs to esat pārliecinoši pierādījis, jūs ļoti labi runājat angliski. Tad kādēļ jūs turpināt šo šarādi — pantomīmu — runājot šajā nevajadzīgajā grieķu valodā?

(Ilgstoša trokšņošana)

 
  
 

Pirms balsojuma par 85. punktu:

 
  
MPphoto
 

  Gabriele Albertini, referents.(IT) Priekšsēdētāja kungs, lūdzu atvainojiet mani. Es varbūt kļūdos, bet es neatceros, ka mēs būtu balsojuši par 68. punkta mutisko grozījumu.

Ja vien es nekļūdos, mēs esam izlaiduši iepriekš minēto mutisko grozījumu, kurš ir saistīts ar Bahreinas valdības attieksmes nosodīšanu. Tādēļ mums vajadzētu turpināt ar balsojumu.

 
  
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. Albertini kungs, atbildot uz jūsu piezīmi, mēs pieņēmām 13. un 18. grozījumu, tādēļ sākotnējais punkts, kuram jums bija mutisks grozījums, vairs nav spēkā.

Pirms galīgā balsojuma:

 
  
MPphoto
 

  Robert Goebbels (S&D). – Priekšsēdētāja kungs! Es vēlētos atbalstīt Albertini kungu. Manuprāt, mēs varētu balsot par viņa mutisko grozījumu kā papildinājumu punktam, par kuru mēs balsojām, jo tas būtu pozitīvi, ja šis Parlaments nosodītu Bahreinā notiekošo, jo īpaši nāvessodus.

(Aplausi)

 
  
MPphoto
 

  Hannes Swoboda (S&D). – Priekšsēdētāja kungs! Es vēlētos to atbalstīt, jo tā noteikti ir kļūda — vai nu mūsu balsojumu sarakstos vai arī mūsu balsošanas procedūrā — jo šo grozījumu Parlaments atbalsta tik vienprātīgi, ka būtu ļoti dīvaini, ja tas netiktu iekļauts.

Es domāju, ka Parlaments piekristu Goebbels kunga un Albertini kunga pieprasījumam balsot par to kā papildinājumu vai arī kā atsevišķu punktu.

 
  
 

(Parlaments piekrita pieņemt 68. punkta grozījumu)

 
Juridisks paziņojums - Privātuma politika