Níl an doiciméad seo ar fáil i do theanga féin. Roghnaítear teanga eile as na teangacha atá ar fáil.

 Innéacs 
 Ar ais 
 Ar aghaidh 
 Téacs iomlán 
Nós Imeachta : 2018/0145(COD)
Céimeanna an doiciméid sa chruinniú iomlánach
An doiciméad roghnaithe : A8-0151/2019

Téacsanna arna gcur síos :

A8-0151/2019

Díospóireachtaí :

Vótaí :

PV 16/04/2019 - 8.33
CRE 16/04/2019 - 8.33

Téacsanna arna nglacadh :

P8_TA(2019)0391

Debates
Tuesday, 16 April 2019 - Strasbourg Revised edition

8.33. Type-approval requirements for motor vehicles as regards general safety (A8-0151/2019 - Róża Gräfin von Thun und Hohenstein) (vote)
PV
 

- Antes de la votación:

 
  
MPphoto
 

  Róża Gräfin von Thun und Hohenstein, sprawozdawczyni. – Panie Przewodniczący! Koleżanki i Koledzy! Ja się nie żegnam. Ja się nie żegnam. Ja walczę dalej o bardzo mocną Unię Europejską. I dlatego chcę was prosić o głosowanie za tym rozporządzeniem, które mamy przed sobą, bo ono przyczyni się do ocalenia przed śmiercią w wypadkach drogowych tysięcy Europejczyków. Uratuje kolejne tysiące osób przed poważnymi obrażeniami. Dzięki tym nowym systemom – dziękuję wam bardzo za wsparcie – które wynegocjowaliśmy, a które będą instalowane w nowo produkowanych pojazdach, nasze europejskie drogi będą bardziej bezpieczne, i to nie tylko dla kierowców i pasażerów, ale przede wszystkim dla wszystkich niechronionych uczestników ruchu drogowego. Myślę o pieszych, rowerzystach itd.

I na koniec, ostatnie zdanie. Bezpieczeństwo drogowe to tylko jeden z wielu przykładów, jak Unia Europejska przyczynia się do ratowania naszego życia, do lepszego wspólnego bezpieczeństwa na naszych drogach w bardzo konkretny sposób, bezpieczeństwa Europejczyków w naszym życiu codziennym. A ci, którzy chcą opuścić Unię Europejską, zrozumieją to dopiero po szkodzie. My mówimy głośno i dumnie o tym wszystkim, co udaje się nam osiągać.

(Oklaski)

 
  
MPphoto
 

  El presidente. – Con esto concluimos el turno de votaciones.

 
An nuashonrú is déanaí: 25 Iúil 2019Fógra dlíthiúil - Beartas príobháideachais