Klausimai
PDF 185kWORD 16k
2018 m. balandžio 26 d.
G-000004/2018

Platesnės apimties klausimas, į kurį atsakoma raštu ir dėl kurio diskutuojama, Nr. G-000004/2018

Komisijai

Darbo tvarkos taisyklių 130b straipsnis

Jörg Meuthen

EFDD frakcijos vardu


  Tema:  Tarptautinės šeimos dienos minėjimas (gegužės 15 d.)

 Atsakymas plenariniame posėdyje 

JT Generalinė Asamblėja savo rezoliucija A/RES/47/237 paskelbė gegužės 15 d. Jungtinių Tautų tarptautine šeimos diena. Tarptautinė šeimos diena rodo, kokia svarbi tarptautinei bendruomenei yra šeima. 2018-aisiais minint Tarptautinę šeimos dieną, skirtą temai „Šeima ir įtrauki visuomenė“, bus nagrinėjamas šeimos vaidmuo įgyvendinant 16-ąjį darnaus vystymosi tikslą „Skatinti taikios ir įtraukios visuomenės kūrimą siekiant darnaus vystymosi“. Tarptautinė šeimos dieną turi simbolį, kuris gali būti naudojamas ant vėliavos.

1.  Kokios pozicijos tarptautinėse organizacijose laikosi Komisija šeimos klausimais ir kokius renginius organizuoja šiai dienai paminėti šiais metais?

2.  Su kokiomis NVO bendradarbiauja Komisija rengdama, nustatydama, propaguodama ir įgyvendindama šeimos reikalų politiką?

3.  Oficialus JT tarptautinės šeimos dienos simbolis yra sodrios žalios spalvos apskritimas su raudonu piešiniu. Piešinį sudaro paprastai nupiešti širdies ir namo motyvai. Tai rodo, kad šeima yra visuomenės centras ir atrama bei užuovėja bet kurio amžiaus žmonėms. Ar Komisija ketina iškelti oficialią JT Tarptautinės šeimos dienos vėliavą prie visų savo pastatų gegužės 15 d.?

Klausimo originalo kalba: EN
Atnaujinta: 2018 m. liepos 23 d.Teisinė informacija - Privatumo politika