Interpelācijas
PDF 185kWORD 16k
2018. gada 26. aprīlis
G-000004/2018

Plaša interpelācija, uz kuru jāatbild rakstiski un kurai seko debates G-000004/2018

Komisijai

Reglamenta 130.b pants

Jörg Meuthen

EFDD grupas vārdā


  Temats:  Starptautiskās ģimenes dienas (15. maijs) atzīmēšana

 Atbilde plenārsēdē 

Ar Rezolūciju A/RES/47/237 ANO Ģenerālā asambleja proklamēja 15. maiju par Apvienoto Nāciju Organizācijas Starptautisko ģimenes dienu. Starptautiskā ģimenes diena atspoguļo nozīmi, ko starptautiskā sabiedrība piešķir ģimenei. Atzīmējot 2018. gadā  Starptautisko ģimenes dienu un pievēršoties tēmai „Ģimene un iekļaujoša sabiedrība”, tiks izzināta ģimenes loma virzībā uz ilgtspējīgas attīstības 16. mērķi, kas paredz „veicināt miermīlīgas un iekļaujošas sabiedrības izveidi ilgtspējīgai attīstībai”. Starptautiskajai ģimenes dienai ir piešķirts oficiāls simbols, ko var izmantot uz karoga.

1.  Kāda ir Komisijas nostāja starptautiskās organizācijās, kas saistītas ar ģimenes jautājumiem, un kādus pasākumus Komisija šogad gatavo, lai šo dienu atzīmētu?

2.  Kuri ir Komisijas partneri no NVO, izstrādājot, pieņemot lēmumus, veicinot un īstenot Komisijas politiku ģimenes jautājumos?

3.  ANO izveidotais oficiālais Starptautiskās ģimenes dienas simbols ir zaļš aplis ar attēlu sarkanā krāsā — vienkārši sirds un tikpat vienkārša māja. Šis attēls liecina par to, ka ģimenes ir sabiedrības centrā un gādā par stabilu mājvietu visu vecumu cilvēkiem, kurā rast atbalstu. Vai Komisija 15. maijā izvietos ANO oficiālo Starptautiskās ģimenes dienas simbolu visās Komisijas telpās?

Jautājuma oriģinālvaloda: EN
Pēdējā atjaunošana: 2018. gada 23. jūlijsJuridisks paziņojums - Privātuma politika