Seznam 
 Předchozí 
 Další 
 Úplné znění 
Zápis
Čtvrtek, 27. října 2005 - Štrasburk

12. Složení Parlamentu

Michele Santoro oznámil písemně své odstoupení z funkce poslance Parlamentu s účinností od 14.11.2005.

V souladu s čl. 4 odst. 3 a 7 jednacího řádu Parlament oznámil uvolnění madátu a informoval o tom dotyčný členský stát.

°
° ° °

Příslušné německé orgány oznámily jmenování Horsta Eckarta Alwina Posdorfa, kterým je nahrazen Jürgen Zimmerling, poslancem Parlamentu s účinností od 24.10.2005.

Příslušné německé orgány oznámily jmenování Matthiase Grooteho, kterým je nahrazen Garrelt Duin, poslancem Parlamentu s účinností od 26.10.2005.

Předseda připomněl ustanovení řl. 3 odst. 5 jednacího řádu.

Právní upozornění - Ochrana soukromí