Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Trešdiena, 2006. gada 22. marts - Brisele

9. Darba kārtība
Stenogramma

Darba kārtība tika apstiprināta (2006.03.13. protokola 15. punkts ), un tika izplatīts kļūdu labojums darba kārtībai (PE 369.607/OJ/COR).

Uzstājās: Martin Schulz PSE grupas vārdā un, pamatojoties uz Reglamenta 103. un 130. pantu, aicināja nākamās sesijas darba kārtībā iekļaut Komisijas paziņojumu par stāvokli Baltkrievijā (sēdes vadītājs viņam atbildēja, ka jautājumu skatīs par darba kārtības projekta sastādīšanu atbildīgās Priekšsēdētāju konferences nākamās sanāksmes laikā).

Uzstājās: par šo aicinājumu Jeanine Hennis-Plasschaert ALDE grupas vārdā un ierosināja šodien vai rīt rīkot debates par Baltkrieviju (sēdes vadītājs viņai atgādināja par Reglamenta 132. panta 1. punktu un norādīja, ka šo ierosinājumu nevar īstenot), Mario Borghezio atgriezās pie jautājuma par procedūru, ar kuru vienpadsmit deputāti tika izslēgti no IND/DEM grupas (2006.03.16. protokola 2. punkts ) (sēdes vadītājs viņam atbildēja, ka šis ir IND/DEM grupas iekšējs jautājums), Kathalijne Maria Buitenweg uzstāja, ka Jeanine Hennis-Plasschaert priekšlikums ir jānodod balsošanai (sēdes vadītājs viņai atbildēja, ka viņam ir jāievēro reglamentā noteiktā kārtība), Hans-Gert Poettering PPE-DE grupas vārdā aicināja debates iekļaut rītdienas sēdes darba kārtībā, Martin Schulz PSE grupas vārdā atbalstīja Hans-Gert Poettering aicinājumu, norādot, ka nepiekrīt piemērotajai procedūrai, Jeanine Hennis-Plasschaert norādīja, ka viņa šobrīd ir savākusi trīsdesmit septiņus parakstus par pieprasījumu šīs debates iekļaut, Miloslav Ransdorf, Daniel Cohn-Bendit, Graham Watson un Hans-Gert Poettering.

Sēdes vadītājs norādīja, ka Parlamentam, uzsākot sanāksmi, būs jālemj par šo jautājumu, ja prezidijam šovakar tiks nodota prasība ar trīsdesmit septiņu deputātu parakstiem par šī jautājuma iekļaušanu rītdienas darba kārtībā.

Tādējādi darba kārtība tika noteikta.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika