Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Ketvirtadienis, 2007 m. gegužės 10 d. - Briuselis

9. Balsavimo pataisymai ir ketinimai

Balsavimo pataisymai ir ketinimai pateikiami „Séance en direct“ tinklalapio „Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes)“ dalyje ir priede „Vardinio balsavimo rezultatai“ (spausdintas variantas).

Dvi savaites nuo balsavimo dienos balsavimo pataisymų elektroninis variantas Europarl interneto svetainėje bus nuolat atnaujinamas.

Vėliau balsavimo pataisymų ir ketinimų sąrašas nebus keičiamas, kadangi jis bus verčiamas ir skelbiamas Oficialiajame leidinyje.

°
° ° °

Robert Atkins, Manuel Medina Ortega, Panagiotis Beglitis ir Nikolaos Sifunakis pranešė, kad dėl techninių kliūčių negalėjo balsuoti dėl Pranešimas: Marie-Line Reynaud - A6-0143/2007

Jacek Protasiewicz pranešė, kad jis negalėjo balsuoti dėl techninių kliūčių dėl bendrosios rezoliucijos 5 pakeitimo, pateikto rezoliucijoje ES ir Rusijos aukščiausio lygio susitikimas (RC-B6-0190/2007/rev).

Renato Brunetta pranešė, kad jis negalėjo balsuoti dėl techninių kliūčių dėl 5 pakeitimo, pateikto Pranešimas: Diana Wallis - A6-0156/2007.

Teisinė informacija - Privatumo politika