Märksõnaregister 
 Eelnev 
 Järgnev 
 Terviktekst 
Protokoll
Kolmapäev, 16. jaanuar 2008 - Strasbourg

(Istung katkestati kell 19.30 ja jätkus kell 21.00.)

ISTUNGI JUHATAJA: Luigi COCILOVO
asepresident

12. Volituste kontrollimine

JURI komisjoni ettepanekul otsustas parlament kinnitada järgmiste parlamendiliikmete volitused: Cornelis Visser alates 17.10.2007, Madeleine Jouye de Grandmaison alates 9.11.2007 ning Johannes Lebech ja Christian Rovsing alates 29.11.2007.

Õigusteave - Privaatsuspoliitika