Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Antradienis, 2008 m. birželio 17 d. - Strasbūras

(Posėdis sustabdytas 19.20 val. ir atnaujintas 21.00 val.)

PIRMININKAVO: Edward McMILLAN-SCOTT
Pirmininko pavaduotojas

13. Parlamento sudėtis

Kompetentingos Italijos valdžios institucijos išrinko Nicola Zingaretti ir Giuseppe Bova į pareigas, nesuderinamas su Europos Parlamento nario pareigomis, kaip numatyta Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 3 dalyje.

Parlamentas į tai atsižvelgė ir pagal Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 dalį konstatavo, kad atsirado laisva Parlamento nario vieta nuo 2008 m. birželio 17 d.

°
° ° °

Kompetentingos Italijos valdžios institucijos vietoj Nicola Zingaretti, Adriana Poli Bortone ir Giuseppe Bova nuo 2008 m. birželio 17 d. Europos Parlamento nariais paskyrė Rapisardo Antinucci, Domenico Antonio Basile ir Maria Grazia Pagano.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Rapisardo Antinucci, Domenico Antonio Basile ir Maria Grazia Pagano įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

°
° ° °

Sorin Frunzăverde raštu pranešė apie savo atsistatydinimą iš Europos Parlamento narių nuo 2008 06 05.

Vadovaudamasis Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 7 dalimi Parlamentas konstatavo, kad yra laisva Parlamento nario vieta, ir apie tai informavo atitinkamą valstybę narę.

Teisinė informacija - Privatumo politika