Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Otrdiena, 2008. gada 17. jūnijs - Strasbūra

(Sēde tika pārtraukta plkst. 19.20 un atsākta plkst. 21.00.)

SĒDI VADA: Edward McMILLAN-SCOTT
Priekšsēdētāja vietnieks

13. Parlamenta sastāvs

Itālijas kompetentās iestādes ir paziņojušas par Nicola Zingaretti un Giuseppe Bova ievēlēšanu amatā, kas saskaņā ar Akta par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās 7. panta 3. punktu nav savienojams ar Eiropas Parlamenta deputāta mandātu.

Parlaments to pieņēma zināšanai un saskaņā Reglamenta 4. panta 1. punktu paziņoja, ka ir radušās brīvas vietas, sākot ar 2008. gada 17. jūniju.

°
° ° °

Itālijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Rapisardo Antinucci, Domenico Antonio Basile un Maria Grazia Pagano ir iecelti par Eiropas Parlamenta deputātiem Nicola Zingaretti, Adriana Poli Bortone un Giuseppe Bova vietā, sākot ar 2008. gada 17. jūniju.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Rapisardo Antinucci, Domenico Antonio Basile un Maria Grazia Pagano pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par strīdīgu jautājumu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās, un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības, ja viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem ar deputāta mandātu nesavienojamu amatu.

°
° ° °

Sorin Frunzăverde ir rakstiski paziņojis par atkāpšanos no Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanas, sākot ar 2008. gada 5. jūniju.

Saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 7. punktu Parlaments paziņo, ka ir radusies brīva vieta, un par to informē attiecīgo dalībvalsti.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika