Pranešimas dėl pasiūlymo dėl Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos dėl žaislų saugos [COM(2008)0009 - C6-0039/2008 - 2008/0018(COD)] - Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komitetas. Pranešėja: Marianne Thyssen (A6-0441/2008)
Kalbėjo: Herbert Reul ir Hannes Swoboda dėl balsavimo tvarkos (Pirmininkas jiems atsakė, kad jų komentarai bus Perduotos pirmininkų sueigai), Evelyne Gebhardt, kuri išreiškė norą, kad Komisija padarytų pareiškimą prieš galutinį balsavimą, Jacques Barrot (Komisijos Pirmininko pavaduotojas), Hannes Swoboda, kuris paprašė, kad būtų balsuojama, bet kad galutinis balsavimas būtų nukeltas į vėlesnę dieną, ir Jacques Toubon, kad galutinis balsavimas vyktų šiandien, kaip numatyta.
Elektroniniu balsavimu (354 už, 187 prieš ir 12 susilaikiusių) Parlamentas nusprendė, kad balsavimas, įskaitant galutinį balsavimą, vyks šiandien.