Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2009 m. sausio 12 d. - Strasbūras

4. Parlamento sudėtis

Kompetetingos Rumunijos valdžios institucijos pranešė, kad Roberta Alma Anastase, Titus Corlăţean, Petru Filip, Monica Maria Iacob-Ridzi, Cătălin-Ioan Nechifor, Dumitru Oprea ir Mihaela Popa buvo išrinkti Rumunijos parlamento nariais.

Vadovaudamasis Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 dalimi ir Akto dėl atstovų į Europos Parlamentą rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimo teise 7 straipsnio 2 dalimi, Parlamentas konstatavo, kad nuo 2008 m. gruodžio 19 d. yra laisvos Parlamento narių vietos.

Pirmiau minėtosios valdžios institucijos taip pat pranešė apie Adriano Manole, kuris pakeis Robertą Almą Anastase, apie Iosifo Matulos, kuris pakeis Monicą Marią Iacob-Ridzi, apie Călin Cătălin Chiriţă, kuris pakeis Mihaelą Popa, apie Alexandru Nazare, kuris pakeis Petru Filip, ir apie Danielio Petru Funeriu, kuris pakeis Dumitru Oprea, paskyrimą Parlamento nariais nuo 2008 m. gruodžio 22 d.

Kompetetingos Suomijos valdžios institucijos pranešė apie Eva-Riitta Siitonen, kuri pakeis Piia-Noora Kauppi, paskyrimą Parlamento nare nuo 2009 m. sausio 1 d..

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Adrian Manole, Iosif Matula, Călin Cătălin Chiriţă, Alexandru Nazare, Daniel Petru Funeriu ir Eva-Riitta Siitonen įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jie eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Teisinė informacija - Privatumo politika