Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2009. gada 12. janvāris - Strasbūra

4. Parlamenta sastāvs

Rumānijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Roberta Alma Anastase, Titus Corlăţean, Petru Filip, Monica Maria Iacob-Ridzi, Cătălin-Ioan Nechifor, Dumitru Oprea un Mihaela Popa ir ievēlēti par Rumānijas Parlamenta deputātiem.

Saskaņā ar 7. panta 2. punktu Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās un Reglamenta 4. panta 1. punktu Parlaments šo informāciju pieņēma zināšanai un paziņoja, ka ir radušās brīvas vietas, sākot ar 2008. gada 19. decembri.

Tās pašas iestādes arī paziņoja, ka, sākot ar 2008. gada 22. decembri, Adrian Manole ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu Roberta Alma Anastase vietā, Iosif Matula — Monica Maria Iacob-Ridzi vietā, Călin Cătălin Chiriţă — Mihaela Popa vietā, Alexandru Nazare — Petru Filip vietā un Daniel Petru Funeriu — Dumitru Oprea vietā.

Somijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Eva-Riitta Siitonen ir iecelta par Parlamenta deputāti Piia-Noora Kauppi vietā, sākot ar 2009. gada 1. janvāri.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu Adrian Manole, Iosif Matula, Călin Cătălin Chiriţă, Alexandru Nazare, Daniel Petru Funeriu un Eva-Riitta Siitonen darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās, un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības, kamēr viņu pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par strīdīgu jautājumu, ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju par to, ka neieņem nevienu amatu, kurš nav savienojams ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika