Indekss 
Protokols
PDF 226kWORD 133k
Ceturtdiena, 2009. gada 17. decembris - Strasbūra
1.Sēdes atklāšana
 2.Profesionālo kvalifikāciju savstarpēja atzīšana (debates)
 3.Kohēzijas politika pēc 2013. gada (debates)
 4.Darba kārtība
 5.Balsošanas laiks
  
5.1.Elastības instrumenta izmantošana: projekti enerģētikas jomā (Reglamenta 138. pants) (balsošana)
  
5.2.2007.-2013. gada finanšu shēma: Eiropas ekonomikas atveseļošanas plāns, otrā pārskatīšana (grozījums 2006. gada 17. maija iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu un pareizu finanšu pārvaldību) (Reglamenta 138. pants) (balsošana)
  
5.3.Eiropas Savienības 2010. finanšu gada vispārējā budžeta projekts (balsošana)
 6.Oficiāla sveikšana
 7.Balsošanas laiks (turpinājums)
  
7.1.Eiropas Savienības 2010. finanšu gada vispārējā budžeta projekts ar Padomes grozījumiem (visas iedaļas) (balsošana)
  
7.2.Nepieciešamie juridiskā pamata uzlabojumi attiecībā uz piekļuvi dokumentiem pēc Lisabonas līguma stāšanās spēkā (balsošana)
  
7.3.Subsidiaritātes principa aizsardzība (balsošana)
  
7.4.Baltkrievija (balsošana)
  
7.5.Vardarbība Kongo Demokrātiskajā Republikā (balsošana)
 8.Balsojuma skaidrojumi
 9.Balsojuma labojumi un nodomi balsot
 10.Iepriekšējās sēdes protokola apstiprināšana
 11.Sesijas plenārsēžu datumi
 12.Debates par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem (debates)
  
12.1.Uganda: pret homoseksualitāti vērsts likumprojekts
  
12.2.Azerbaidžāna: vārda brīvība
 13.Balsošanas laiks
  
13.1.Uganda: pret homoseksualitāti vērsts likumprojekts (balsošana)
  
13.2.Azerbaidžāna: vārda brīvība (balsošana)
 14.Balsojuma labojumi un nodomi balsot
 15.Pieprasījums atcelt deputāta imunitāti
 16.Pilnvaru pārbaude
 17.Komiteju un delegāciju sastāvs
 18.Īstenošanas pasākumi (Reglamenta 88. pants)
 19.Lēmumi par atsevišķiem dokumentiem
 20.Rakstiskas deklarācijas, kas iekļautas reģistrā (Reglamenta 123. pants)
 21.Sēdē pieņemto tekstu nosūtīšana
 22.Nākamo sēžu datumi
 23.Sesijas pārtraukšana
 APMEKLĒJUMU REĢISTRS


SĒDI VADA: Pál SCHMITT
Priekšsēdētāja vietnieks

1. Sēdes atklāšana

Sēde tika atklāta plkst. 9.00.


2. Profesionālo kvalifikāciju savstarpēja atzīšana (debates)

Jautājums, uz kuru jāatbild mutiski (O-0108/2009/rév.2) un kuru uzdeva Malcolm Harbour, Andreas Schwab, Evelyne Gebhardt, Cristian Silviu Buşoi, Heide Rühle, Adam Bielan un Kyriacos Triantaphyllides IMCO komitejas vārdā Komisijai: Direktīvas 2005/36/EK īstenošana (B7-0217/2009).

Malcolm Harbour izvērsa jautājumu, uz kuru jāatbild mutiski.

Paweł Samecki (Komisijas loceklis) atbildēja uz šo jautājumu.

Uzstājās Kurt Lechner PPE grupas vārdā, Evelyne Gebhardt S&D grupas vārdā, Cristian Silviu Buşoi ALDE grupas vārdā, Heide Rühle Verts/ALE grupas vārdā, Adam Bielan ECR grupas vārdā, Andreas Schwab, Bernadette Vergnaud, Antonyia Parvanova, Małgorzata Handzlik, António Fernando Correia De Campos, Louis Grech un Catherine Stihler.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Philippe Juvin, Marc Tarabella, Seán Kelly, Alan Kelly, Lambert van Nistelrooij un Milan Zver.

Uzstājās Paweł Samecki.

Debates tika slēgtas.


3. Kohēzijas politika pēc 2013. gada (debates)

Jautājums, uz kuru jāatbild mutiski (O-0121/2009/rév.1) un kuru uzdeva Danuta Maria Hübner DEVE komitejas vārdā Komisijai: Kohēzijas politika pēc 2013. gada (B7-0229/2009).

Danuta Maria Hübner izvērsa jautājumu, uz kuru jāatbild mutiski.

Paweł Samecki (Komisijas loceklis) atbildēja uz šo jautājumu.

Uzstājās Lambert van Nistelrooij PPE grupas vārdā un Constanze Angela Krehl S&D grupas vārdā.

SĒDI VADA: Alejo VIDAL-QUADRAS
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Filiz Hakaeva Hyusmenova ALDE grupas vārdā, Elisabeth Schroedter Verts/ALE grupas vārdā, Oldřich Vlasák ECR grupas vārdā, Charalampos Angourakis GUE/NGL grupas vārdā, John Bufton EFD grupas vārdā, Markus Pieper, Georgios Stavrakakis, Michael Theurer, François Alfonsi, Cornelia Ernst, Franz Obermayr, Alain Cadec, Ricardo Cortés Lastra, Ilda Figueiredo, Nuno Teixeira, Wojciech Michał Olejniczak, Tamás Deutsch, Luís Paulo Alves un Seán Kelly.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Sabine Verheyen, Derek Vaughan, Bruno Gollnisch, Alfredo Pallone, Evelyn Regner, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Karin Kadenbach, Iosif Matula, Antigoni Papadopoulou, Petru Constantin Luhan, Czesław Adam Siekierski, Silvia-Adriana Ţicău un Georgios Papanikolaou.

Uzstājās Paweł Samecki.

Debates tika slēgtas.

(Sēde tika pārtraukta plkst. 11.05 pirms balsošanas laika un atsākta plkst. 11.30.)


SĒDI VADA: Jerzy BUZEK
Priekšsēdētājs

Sēdes vadītājs Parlamenta vārdā pateicās par paveikto Plenārsēžu direktorāta līdzšinējai direktorei Birgitte Stensballe, kura beidz darbu šajā amatā.

4. Darba kārtība

Ņemot vērā Martin Schulz uzstāšanos S&D grupas vārdā, sēdes vadītājs saskaņā ar Reglamenta 140. panta 2. punktu ierosināja pašreizējās sesijas darba kārtībā turpmāk minēto grozījumu:

- punkts “Rietumsahāra: Aminatou Haidar lieta“ (ceturtdienas darba kārtības 47. punkts) tiks svītrots no darba kārtības.

Uzstājās Joseph Daul, Juan Fernando López Aguilar, Miguel Portas, Izaskun Bilbao Barandica, Willy Meyer, José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra, Martin Schulz, Raül Romeva i Rueda un Charles Tannock, kurš aicināja, lai Parlaments lēmumu par S&D grupas pieprasījumu pieņem pēc sēdes atsākšanas plkst. 15.00, nevis tūliņ.

Elektroniski balsojot, Parlaments pieprasījumu apstiprināja (249 par, 163 pret, 135 atturas).

Līdz ar to punkts “Rietumsahāra: Aminatou Haidar lieta“ vairs nav iekļauts darba kārtībā.

°
° ° °

Uzstājās Martin Schulz S&D grupas vārdā, kurš prasīja pārcelt balsošanu par tematu ”Subsidiaritātes principa aizsardzība“ (ceturtdienas darba kārtības 55. punkts) (sēdes vadītājs viņam atbildēja, ka šo pieprasījumu izskatīs tieši pirms balsošanas par rezolūcijas priekšlikumu), un Bernd Posselt par uzstāšanās laika sadalījumu debatēm par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma pārkāpumiem.


5. Balsošanas laiks

Balsošanas rezultātu sīks izklāsts (grozījumi, atsevišķa balsošana, balsošana pa daļām u.c.) pieejams protokola pielikumā “Balsošanas rezultāti”.

Rezultāti balsošanai pēc saraksta (protokola pielikumā) ir pieejami tikai elektroniski un apskatāmi tīmekļa vietnē “Europarl”.


5.1. Elastības instrumenta izmantošana: projekti enerģētikas jomā (Reglamenta 138. pants) (balsošana)

Ziņojums par priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumam par elastības instrumenta izmantošanu saskaņā ar 27. punktu Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 2006. gada 17. maija Iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu un pareizu finanšu pārvaldību [2009/2207(BUD)] - Budžeta komiteja. Referents: Reimer Böge (A7-0080/2009).

(Vajadzīgs kvalificēts vairākums un 3/5 nodoto balsu)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 1. punkts)

REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS

Pieņemts ar vienu balsojumu (P7_TA(2009)0113).


5.2. 2007.-2013. gada finanšu shēma: Eiropas ekonomikas atveseļošanas plāns, otrā pārskatīšana (grozījums 2006. gada 17. maija iestāžu nolīgumā par budžeta disciplīnu un pareizu finanšu pārvaldību) (Reglamenta 138. pants) (balsošana)

Ziņojums par grozīto priekšlikumu Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumam, ar ko groza 2006. gada 17. maija Iestāžu nolīgumu par budžeta disciplīnu un pareizu finanšu pārvaldību attiecībā uz daudzgadu finanšu shēmu: enerģētikas jomas projektu finansēšana Eiropas ekonomikas atveseļošanas plāna kontekstā [COM(2009)0662 - C7-0305/2009 - 2009/2211(ACI)] - Budžeta komiteja. Referents: Reimer Böge (A7-0085/2009).

(Vajadzīgs kvalificēts vairākums un 3/5 nodoto balsu)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 2. punkts)

REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS

Pieņemts ar vienu balsojumu (P7_TA(2009)0114).


5.3. Eiropas Savienības 2010. finanšu gada vispārējā budžeta projekts (balsošana)

Grozījumu projekti Eiropas Savienības 2010. finanšu gada vispārējā budžeta projektam ar Padomes grozījumiem (visas iedaļas).

(Vajadzīgs kvalificēts vairākums)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 3. punkts)

Pieņemtie grozījumi ir iekļauti pielikumā „Pieņemtie teksti”.

Pirms balsošanas László Surján (referents) sniedza īsu paziņojumu un Vladimír Maňka uzstājās par balsošanass norisi.

Hans Lindblad (Padomes pašreizējais priekšsēdētājs) sniedza šādu paziņojumu:

“Padome ar gandarījumu atzīmē, ka Parlaments apstiprina vienošanos, kuru mēs panācām mūsu saskaņošanas sanāksmē šā gada 18. novembrī. Mūsuprāt, var uzskatīt, ka Parlamenta otrais lasījums kopā ar Padomes otrā lasījuma rezultātu veido budžeta lēmējinstitūcijas divu iestāžu kopīgu tekstu saskaņā ar Lisabonas līguma 314. pantu.

Padome piekrīt šim kopīgajam tekstam. Līdz ar to tagad Eiropas Parlamenta priekšsēdētājam ir jāpaziņo, ka budžets ir pieņemts galīgajā variantā. Tomēr Padome uzskata, ka, tiklīdz priekšsēdētājs būs paziņojis par budžeta galīgo pieņemšanu, tad saskaņā ar jauno līgumu to vajadzētu parakstīt abām pusēm.

Padome pauž nožēlu, ka šī nostāja nav ņemta vērā. To atzīstot, mēs nekādā ziņā neapšaubām mūsu vienošanās rezultātu. Tomēr ceram, ka šo jautājumu varētu izskatīt vēlāk nākamajā budžeta procedūrā.

Visbeidzot, es vēlos pateikties Budžeta komitejas priekšsēdētājam Alain Lamassoure, kā arī referentiem László Surján, Vladimír Maňka un Jutta Haug par viņu konstruktīvo attieksmi šīs procedūras laikā, kura apliecina ļoti labo sadarbību, kādu mēs panācām.

Priekšsēdētājs to pieņēma zināšanai un sniedza šādu paziņojumu:

“2010. gada budžeta procedūra ir ārkārtēja. Tā sākās saskaņā ar EK līguma 272. pantu un beidzās, kad spēkā bija stājies Lisabonas līgums.

2009. gada 18. novembrī Parlaments, Padome un Komisija vienojās turpināt budžeta procedūru saskaņā ar EK līgumu, taču panāca arī vienošanos par šīs procedūras risinājumu, tostarp balsošanu Parlamentā, kura notika pilnīgā saskaņā ar daudzgadu finanšu shēmu.

Padome nupat apstiprināja savu piekrišanu budžetam, par kuru mēs tikko nobalsojām. No tā izriet, ka Parlaments un Padome ir panākuši vienošanos par kopīgu tekstu saskaņā ar mērķi, kas noteikts Līguma par Eiropas Savienības darbību 314. pantā.

Tādējādi es paziņoju, ka budžeta procedūra, kas iesākta saskaņā ar EK līguma 272. pantu un turpināta saskaņā ar Līguma par Eiropas Savienības darbību 314. pantu, ir pabeigta saskaņā ar Līguma par Eiropas Savienības darbību 314. pantu un daudzgadu finanšu shēmu.

Līdz ar to budžeta procedūru var uzskatīt par pabeigtu un budžets tiek pasludināts par galīgi pieņemtu.”

Priekšsēdētājs aicināja, lai viņam pievienojas Hans Lindblad, Algirdas Šemeta (Komisijas loceklis), Alain Lamassoure (BUDG komitejas priekšsēdētājs), kā arī referenti László Surján un Vladimír Maňka.

Priekšsēdētājs parakstīja budžetu.


6. Oficiāla sveikšana

Priekšēdētājs Parlamenta vārdā sveica Serbijas Nacionālās asamblejas delegāciju, kuru vadīja Laszlo Varga un kura bija ieņēmusi vietu oficiālajiem viesiem paredzētajā balkonā.


7. Balsošanas laiks (turpinājums)

7.1. Eiropas Savienības 2010. finanšu gada vispārējā budžeta projekts ar Padomes grozījumiem (visas iedaļas) (balsošana)

Ziņojums par Padomes grozīto Eiropas Savienības 2010. finanšu gada vispārējā budžeta projektu (visas iedaļas) (11902/2009 – C7-0127/2009 – 2009/2002(BUD)) un grozījumu vēstulēm Nr. 1/2010 (SEC(2009)1133 - 14272/2009 - C7-0215/2009), Nr. 2/2010 (SEC(2009)1462 - 16328/2009 - C7-0292/2009) un Nr. 3/2010 (SEC(2009)1635 - 16731/2009 - C7-0304/2009) attiecībā uz Eiropas Savienības 2010. finanšu gada vispārējā budžeta projektu - Budžeta komiteja. Līdzreferenti: László Surján un Vladimír Maňka (A7-0083/2009).

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 4. punkts)

REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS

Pieņemts (P7_TA(2009)0115).

Uzstāšanās

László Surján (referents) ierosināja grozījumu Nr. 3 un 7 (identiski) otrās daļas mutisku grozījumu, ko pieņēma.

SĒDI VADA: Diana WALLIS
Priekšsēdētāja vietniece


7.2. Nepieciešamie juridiskā pamata uzlabojumi attiecībā uz piekļuvi dokumentiem pēc Lisabonas līguma stāšanās spēkā (balsošana)

Rezolūcijas priekšlikumi B7-0191/2009, B7-0194/2009, B7-0197/2009, B7-0198/2009 un B7-0246/2009.

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 5. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B7-0191/2009

(aizstāj B7-0191/2009, B7-0194/2009, B7-0197/2009 un B7-0198/2009)

Iesnieguši šādi deputāti:

Michael Cashman S&D grupas vārdā,
Sonia Alfano, Anneli Jäätteenmäki un Diana Wallis ALDE grupas vārdā,
Heidi Hautala Verts/ALE grupas vārdā,
Timothy Kirkhope ECR grupas vārdā,
Cornelis de Jong, Cornelia Ernst un Rui Tavares GUE/NGL grupas vārdā.

Pieņemts (P7_TA(2009)0116).

(Rezolūcijas priekšlikums B7-0246/2009 vairs nav spēkā.)

Uzstāšanās

Simon Busuttil pirms balsošanas par PPE balsošanas sarakstu.


7.3. Subsidiaritātes principa aizsardzība (balsošana)

Rezolūcijas priekšlikumi B7-0273/2009 un B7-0274/2009.

Uzstājās Martin Schulz S&D grupas vārdā, kurš pieprasīja saskaņā ar Reglamenta 177. panta 4. punktu pārcelt šo balsošanu, un Manfred Weber PPE grupas vārdā, kurš atbalstīja šo priekšlikumu.

Elektroniski balsojot, Parlaments pieprasījumu apstiprināja (283 par, 259 pret, 27 atturas).


7.4. Baltkrievija (balsošana)

Rezolūcijas priekšlikumi B7-0248/2009, B7-0250/2009, B7-0251/2009, B7-0253/2009, B7-0254/2009, B7-0256/2009 un B7-0272/2009.

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 6. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B7-0248/2009

(aizstāj B7-0248/2009, B7-0250/2009, B7-0251/2009, B7-0253/2009, B7-0254/2009 un B7-0256/2009)

Iesnieguši šādi deputāti:

Elmar Brok un Jacek Protasiewicz PPE grupas vārdā,
Adrian Severin, Kristian Vigenin, Justas Vincas Paleckis un Marek Siwiec S&D grupas vārdā,
Ivars Godmanis, Kristiina Ojuland un Gerben-Jan Gerbrandy ALDE grupas vārdā,
Elisabeth Schroedter, Werner Schulz, Barbara Lochbihler un Heidi Hautala Verts/ALE grupas vārdā,
Charles Tannock, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Czarnecki, Konrad Szymański, Michał Tomasz Kamiński, Paweł Robert Kowal, Ryszard Antoni Legutko, Marek Henryk Migalski, Mirosław Piotrowski un Adam Bielan ECR grupas vārdā,
Fiorello Provera EFD grupas vārdā.

Pieņemts (P7_TA(2009)0117).

(Rezolūcijas priekšlikums B7-0272/2009 vairs nav spēkā.)

Uzstāšanās

Jacek Protasiewicz ierosināja grozījuma Nr. 1 mutisku grozījumu, ko pieņēma.


7.5. Vardarbība Kongo Demokrātiskajā Republikā (balsošana)

Rezolūcijas priekšlikumi B7-0187/2009, B7-0190/2009, B7-0193/2009, B7-0195/2009, B7-0200/2009 un B7-0241/2009.

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 7. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B7-0187/2009

(aizstāj B7-0187/2009, B7-0190/2009, B7-0193/2009, B7-0195/2009 un B7-0241/2009)

Iesnieguši šādi deputāti:

Filip Kaczmarek un Gay Mitchell PPE grupas vārdā,
Thijs Berman un Richard Howitt S&D grupas vārdā,
Louis Michel ALDE grupas vārdā,
Bart Staes, Isabelle Durant, Raül Romeva i Rueda un Barbara Lochbihler Verts/ALE grupas vārdā,
Tomasz Piotr Poręba ECR grupas vārdā.

Pieņemts (P7_TA(2009)0118).

(Rezolūcijas priekšlikums B7-0200/2009 vairs nav spēkā.)


8. Balsojuma skaidrojumi

Rakstiski balsojuma skaidrojumi

Balsojuma skaidrojumi, kas saskaņā ar Reglamenta 170. pantu ir iesniegti rakstiski, ir iekļauti šīs sēdes stenogrammā.

Mutiski balsojuma skaidrojumi

Reimer Böge ziņojums - A7-0080/2009:

Siiri Oviir.

Reimer Böge ziņojums - A7-0085/2009:

Siiri Oviir.

László Surján un Vladimír Maňka ziņojums - A7-0083/2009:

Chris Davies, Ashley Fox, Syed Kamall.

Baltkrievija (RC-B7-0248/2009):

Laima Liucija Andrikienė.

Vardarbība Kongo Demokrātiskajā Republikā RC-B7-0187/2009:

Laima Liucija Andrikienė, Nirj Deva.

Nepieciešamie juridiskā pamata uzlabojumi attiecībā uz piekļuvi dokumentiem pēc Lisabonas līguma stāšanās spēkā RC-B7-0191/2009:

Simon Busuttil PPE grupas vārdā.


9. Balsojuma labojumi un nodomi balsot

Balsojuma labojumi un nodomi balsot ir pieejami vietnē “Séance en direct”, “Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes), kā arī protokola pielikuma “Rezultāti balsošanai pēc saraksta” drukātajā versijā.

Elektronisko versiju Parlamenta vietnē “Europarl” regulāri atjauninās ne ilgāk kā divas nedēļas pēc balsošanas dienas.

Pēc tam sagatavos balsojuma labojumu un nodomu balsot saraksta galīgo variantu, lai to varētu iztulkot un publicēt “Oficiālajā Vēstnesī”.

Crescenzio Rivellini norādīja, ka viņa balsošanas iekārta nedarbojās 2009. gada 8. oktobrī 6 balsošanās pēc saraksta un 2009. gada 22. oktobrī 23 balsošanās pēc saraksta.

Elżbieta Katarzyna Łukacijewska norādīja, ka viņas balsošanas iekārta nedarbojās 2009. gada 22. oktobrī, balsojot pēc saraksta par László Surján ziņojuma (A7-0038/2009) rezolūciju un par Claude Moraes ziņojuma (A7-0040/2009) rezolūciju.


(Sēde tika pārtraukta plkst. 12.40 un atsākta plkst. 15.00.)

SĒDI VADA: Rainer WIELAND
Priekšsēdētāja vietnieks

10. Iepriekšējās sēdes protokola apstiprināšana

Ilda Figueiredo, Izaskun Bilbao Barandica, Willy Meyer, Cristian Dan Preda, Oriol Junqueras Vies, Charles Tannock, Francisco Sosa Wagner un José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra uzstājās par svītroto darba kārtības punktu “Rietumsahāra: Aminatou Haidar lieta“, kurā bija paredzētas debates un balsošana (2009. gada 17. decembra protokola 4. punkts) (sēdes vadītājs atbildēja, ka lēmums par šā darba kārtības punkta svītrošanu tika pieņemts saskaņā ar Reglamenta 140. panta 2. punktu un ka nav iespējams vēlreiz pie tā atgriezties).

°
° ° °

Iepriekšējās sēdes protokols tika apstiprināts.

°
° ° °

Uzstājās Bernd Posselt, kurš pauda vēlmi, lai kompetentā komiteja izskatītu strīdīgo jautājumu un tādējādi noskaidrotu, vai 140. pants, uz kuru pamatojoties, tika pieņemts iepriekš minētais grozījums darba kārtībā (2009. gada 17. decembra protokola 4. punkts), ir piemērojams debatēm par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem.


11. Sesijas plenārsēžu datumi

Sēdes vadītājs informēja par Priekšsēdētāju konferences lēmumu rīkot ārkārtas sesiju Briselē 2010. gada 26. janvārī.


12. Debates par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem (debates)

(Rezolūcijas priekšlikumu virsraksti un to autori ir norādīti 2009. gada 15. decembra protokola 6. punktā.)


12.1. Uganda: pret homoseksualitāti vērsts likumprojekts

Rezolūcijas priekšlikumi B7-0259/2009, B7-0260/2009, B7-0261/2009, B7-0262/2009, B7-0263/2009 un B7-0265/2009.

Michael Cashman, Marietje Schaake, Charles Tannock, Ulrike Lunacek un Michèle Striffler iepazīstināja ar rezolūcijas priekšlikumiem.

Uzstājās Filip Kaczmarek PPE grupas vārdā, Kader Arif S&D grupas vārdā, Raül Romeva i Rueda Verts/ALE grupas vārdā, Ana Gomes un Luis Yáñez-Barnuevo García.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Cristian Dan Preda un Heidi Hautala.

Uzstājās Paweł Samecki (Komisijas loceklis).

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 2009. gada 17. decembra protokola 13.1. punkts.


12.2. Azerbaidžāna: vārda brīvība

Rezolūcijas priekšlikumi B7-0264/2009, B7-0266/2009, B7-0267/2009, B7-0268/2009, B7-0269/2009, B7-0270/2009 un B7-0271/2009.

Fiorello Provera, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Marietje Schaake, Ulrike Lunacek, Joe Higgins, Ryszard Antoni Legutko un Tunne Kelam iepazīstināja ar rezolūcijas priekšlikumiem.

Uzstājās Laima Liucija Andrikienė PPE grupas vārdā, Vilija Blinkevičiūtė S&D grupas vārdā, Ryszard Czarnecki ECR grupas vārdā, Jaroslav Paška EFD grupas vārdā, Bernd Posselt un Cristian Dan Preda.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Tadeusz Zwiefka.

Uzstājās Paweł Samecki (Komisijas loceklis).

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 2009. gada 17. decembra protokola 13.2. punkts.


13. Balsošanas laiks

Balsošanas rezultātu sīks izklāsts (grozījumi, atsevišķa balsošana, balsošana pa daļām u.c.) pieejams protokola pielikumā “Balsošanas rezultāti”.

Rezultāti balsošanai pēc saraksta (protokola pielikumā) ir pieejami tikai elektroniski un apskatāmi tīmekļa vietnē “Europarl”.


13.1. Uganda: pret homoseksualitāti vērsts likumprojekts (balsošana)

Rezolūcijas priekšlikumi B7-0259/2009, B7-0260/2009, B7-0261/2009, B7-0262/2009, B7-0263/2009 un B7-0265/2009.

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 8. punkts)

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B7-0259/2009

(aizstāj B7-0259/2009, B7-0260/2009, B7-0261/2009, B7-0262/2009, B7-0263/2009 un B7-0265/2009)

Iesnieguši šādi deputāti:
Michèle Striffler, Monica Luisa Macovei, Cristian Dan Preda, Eija-Riitta Korhola un Maurice Ponga PPE grupas vārdā,
Michael Cashman S&D grupas vārdā,
Sophia in 't Veld, Frédérique Ries, Alexandra Thein, Renate Weber, Sarah Ludford, Gianni Vattimo, Marielle De Sarnez un Louis Michel ALDE grupas vārdā,
Ulrike Lunacek, Raül Romeva i Rueda, Jean Lambert, Judith Sargentini un Eva Joly Verts/ALE grupas vārdā
Charles Tannock ECR grupas vārdā,
Eva-Britt Svensson GUE/NGL grupas vārdā.

Pieņemts (P7_TA(2009)0119).


13.2. Azerbaidžāna: vārda brīvība (balsošana)

Rezolūcijas priekšlikumi B7-0264/2009, B7-0266/2009, B7-0267/2009, B7-0268/2009, B7-0269/2009, B7-0270/2009 un B7-0271/2009.

(Vajadzīgs vienkāršs vairākums)

(Balsošanas izklāsts: pielikuma "Balsošanas rezultāti" 9. punkts)

REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS B7-0264/2009

Noraidīts.

KOPĪGS REZOLŪCIJAS PRIEKŠLIKUMS RC-B7-0266/2009

(aizstāj B7-0266/2009, B7-0267/2009, B7-0268/2009, B7-0269/2009, B7-0270/2009 un B7-0271/2009)

Iesnieguši šādi deputāti:
Vytautas Landsbergis, Tunne Kelam, Monica Luisa Macovei, Cristian Dan Preda, Eija-Riitta Korhola, Mario Mauro, Bernd Posselt, Lena Kolarska-Bobińska, Laima Liucija Andrikienė, Ioannis Kasoulides, Anna Ibrisagic, Tadeusz Zwiefka un Jan Březina PPE grupas vārdā,
Hannes Swoboda, Adrian Severin un Zoran Thaler S&D grupas vārdā,
Leonidas Donskis, Marietje Schaake, Frédérique Ries un Marielle De Sarnez ALDE grupas vārdā,
Ulrike Lunacek, Heidi Hautala un Barbara Lochbihler Verts/ALE grupas vārdā,
Ryszard Czarnecki, Konrad Szymański, Charles Tannock, Syed Kamall, Tomasz Piotr Poręba, Ryszard Antoni Legutko un Adam Bielan ECR grupas vārdā,
Helmut Scholz un Søren Bo Søndergaard GUE/NGL grupas vārdā.

Pieņemts (P7_TA(2009)0120).

Uzstāšanās

Laima Liucija Andrikienė, ierosinot mutisku grozījumu 7. punktam, un šis grozījums tika pieņemts.


14. Balsojuma labojumi un nodomi balsot

Balsojuma labojumi un nodomi balsot ir pieejami vietnē “Séance en direct”, “Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes), kā arī protokola pielikuma “Rezultāti balsošanai pēc saraksta” drukātajā versijā.

Elektronisko versiju Parlamenta vietnē “Europarl” regulāri atjauninās ne ilgāk kā divas nedēļas pēc balsošanas dienas.

Pēc tam sagatavos balsojuma labojumu un nodomu balsot saraksta galīgo variantu, lai to varētu iztulkot un publicēt “Oficiālajā Vēstnesī”.


15. Pieprasījums atcelt deputāta imunitāti

Priekšsēdētājs ir saņēmis pieprasījumu atcelt Marek Henryk Migalski deputāta imunitāti, kuru iesniedzis advokāts kāda Polijas pilsoņa vārdā.

Saskaņā ar Reglamenta 6. panta 2. punktu un 7. panta 7. punktu šis pieprasījums ir nodots atbildīgajai komitejai, proti, JURI komitejai.


16. Pilnvaru pārbaude

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 3. un 4. punktu Juridiskā komiteja 2009. gada 2. decembra sanāksmē veica Charalampos Angourakis, Spyros Danellis un Nikolaos Salavrakos pilnvaru pārbaudi un vienbalsīgi ierosināja apstiprināt Charalampos Angourakis un Nikolaos Salavrakos deputāta mandātu, sākot ar 2009. gada 14. oktobri, un Spyros Danellis deputāta mandātu, sākot ar 2009. gada 8. oktobri.


17. Komiteju un delegāciju sastāvs

Pēc PPE grupas pieprasījuma Parlaments apstiprināja turpmāk minētās izmaiņas delegāciju sastāvā.

Delegācija attiecībām ar Irānu:

Paweł Zalewski.

Delegācija ES un Ukrainas parlamentārās sadarbības komitejā:

Paweł Zalewski vairs nav šīs komitejas loceklis.


18. Īstenošanas pasākumi (Reglamenta 88. pants)

Parlamentam ir iesniegti turpmāk minētie īstenošanas pasākumu projekti, uz kuriem attiecas regulatīvā kontroles procedūra.

- Projekts Komisijas regulai (EK) Nr. …/.. (…), ar kuru attiecībā uz starptautisko finanšu pārskatu standartu (SFPS) uzlabojumiem groza Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1126/2008, ar ko pieņem vairākus starptautiskos grāmatvedības standartus saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1606/2002 (D007171/01 - 2009/2817(RPS) - termiņš: 13/02/2010)
nodots atbildīgajai komitejai: ECON
atzinums: JURI

- Projekts Komisijas regulai (EK) Nr. ../.. (..), ar kuru attiecībā uz 32. starptautisko grāmatvedības standartu (SGS) groza Regulu (EK) Nr. 1126/2008, ar ko pieņem vairākus starptautiskos grāmatvedības standartus saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (EK) Nr. 1606/2002 (D007180/01 - 2009/2818(RPS) - termiņš: 12/02/2010)
nodots atbildīgajai komitejai: ECON
atzinums: JURI


19. Lēmumi par atsevišķiem dokumentiem

Lēmums sagatavot patstāvīgus ziņojumus

AFET komiteja

- Ilgtspējīga ES politika attiecībā uz Tālajiem Ziemeļiem (2009/2214(INI))
(atzinums: ITRE)

Lēmums sagatavot patstāvīgus ziņojumus (Reglamenta 41. pants)

AFCO komiteja

- Priekšlikums Eiropas Parlamenta regulai par sīki izstrādātiem noteikumiem, kas reglamentē Eiropas Parlamenta izmeklēšanas tiesību īstenošanu, ar kuru aizstāj Eiropas Parlamenta, Padomes un Komisijas 1995. gada 19. aprīļa Lēmumu (95/167/EK, Euratom, EOTK) (2009/2212(INI))

Lēmums sagatavot patstāvīgus ziņojumus (Reglamenta 48. pants)

AFCO komiteja

- Institucionālie aspekti saistībā ar Eiropas Savienības pievienošanos Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijai (2009/2241(INI))
(atzinums: PETI, AFET)

AFET komiteja

- Jauna stratēģija attiecībā uz Afganistānu (2009/2217(INI))
(atzinums: DEVE)

- ES stratēģija attiecībā uz Dienvidkaukāzu (2009/2216(INI))
(atzinums: ITRE, INTA)

- Savienība Vidusjūrai (2009/2215(INI))
(atzinums: ITRE, INTA)

- ES stratēģija attiecībām ar Latīņameriku (2009/2213(INI))
(atzinums: INTA)

AGRI komiteja

- Taisnīgi ienākumi lauksaimniekiem: labāka pārtikas apgādes ķēdes darbība Eiropā (2009/2237(INI))
(atzinums: ENVI, ECON, IMCO)

- KLP nākotne pēc 2013. gada (2009/2236(INI))
(atzinums: DEVE, BUDG)

DEVE komiteja

- ES attīstības politikas saskaņotība un jēdziens "Oficiālā attīstības palīdzība plus" (2009/2218(INI))
(atzinums: AFET, INTA)

EMPL komiteja

- Sociālās politikas ārējā dimensija, kas veicina darba un sociālos standartus un Eiropas korporatīvo sociālo atbildību (2009/2223(INI))
(atzinums: DEVE, INTA)

- Vispārējas nozīmes sociālo pakalpojumu nākotne (2009/2222(INI))
(atzinums: FEMM, ECON, IMCO, REGI)

- Jauniešu piekļuves darbaspēka tirgum veicināšana, pastiprinot praktikanta, interna un mācekļa statusu (2009/2221(INI))

- Netipiski līgumi, droša profesionālā izaugsme, elastīgums un jauni sociālā dialoga veidi (2009/2220(INI))

FEMM komiteja

- Ceļveža sieviešu un vīriešu līdztiesībā 2006.-2010. gadam īstenošanas rezultātu novērtējums un ieteikumi turpmākai rīcībai (2009/2242(INI))

INTA komiteja

- Cilvēktiesības un sociālie un vides standarti starptautiskās tirdzniecības nolīgumos (2009/2219(INI))
(atzinums: DEVE, AFET, ENVI, EMPL)

ITRE komiteja

- Interneta pārvaldība - turpmāk veicamie pasākumi (2009/2229(INI))
(atzinums: CULT, JURI, LIBE, INTA, IMCO)

- Informācijas un sakaru tehnoloģiju intensīvāka izmantošana, lai sekmētu pāreju uz energoefektīvu ekonomiku, kas rada zemas oglekļa emisijas (2009/2228(INI))
(atzinums: ENVI, TRAN)

- Kopienas inovāciju politika mainīgā pasaulē (2009/2227(INI))
(atzinums: ENVI, IMCO, REGI)

- Eiropas satelītu navigācijas programmu termiņa vidusposma pārskatīšana: īstenošanas novērtējums, nākotnes uzdevumi un finansēšanas perspektīvas (2009/2226(INI))
(atzinums: AFET, BUDG)

- Jaunas Eiropas digitālās programmas izstrāde — pāreja no i2010 uz digital.eu (2009/2225(INI))
(atzinums: CULT, IMCO)

- Lietiskais internets (2009/2224(INI))
(atzinums: CULT, JURI, LIBE, INTA, IMCO)

JURI komiteja

- Eiropas Kopienu Civildienesta noteikumu 2. panta īstenošana: ES iestāžu un struktūru darbā pieņemšanas politika (2009/2239(INI))

LIBE komiteja

- Kopējas ES pārvietošanas programmas izveide (2009/2240(INI))
(atzinums: DEVE, AFET, EMPL)

PECH komiteja

- Zivsaimniecības un akvakultūras produktu importa režīms ES saistībā ar gaidāmo KZP reformu (2009/2238(INI))

REGI komiteja

- Kohēzijas politikas ieguldījums Lisabonas mērķu sasniegšanā (2009/2235(INI))
(atzinums: ITRE)

- ES reģionālās politikas ieguldījums finanšu un ekonomikas krīzes apkarošanā, īpaši atsaucoties uz 2. mērķi (2009/2234(INI))

- Patiesas teritoriālās, sociālās un ekonomikas kohēzijas sasniegšana ES - nepieciešams priekšnoteikums pasaules mēroga konkurētspējai? (2009/2233(INI))

- Reģionālās politikas pārredzamība un finansēšana (2009/2232(INI))

- Laba pārvaldība attiecībā uz ES reģionālo politiku: Eiropas Komisijas palīdzības un kontroles procedūras (2009/2231(INI))

- Eiropas Savienības stratēģija Baltijas jūras reģionam un makroreģionu nozīme turpmākajā kohēzijas politikā (2009/2230(INI))
(atzinums: AFET, ENVI, TRAN)

Iesaistītās komitejas

CULT komiteja

- Universitāšu un uzņēmējdarbības jomas pārstāvju dialogs — jauna partnerība universitāšu modernizācijai (2009/2099(INI))
(atzinums: EMPL)
Iesaistītās komitejas CULT, ITRE
(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences lēmumu 10.12.2009.)

ENVI komiteja

- Biocīdo produktu laišana tirgū un lietošana (COM(2009)0267 - C7-0036/2009 - 2009/0076(COD))
(atzinums: ITRE)
Iesaistītās komitejas ENVI, IMCO
(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences lēmumu 10.12.2009.)

IMCO komiteja

- Maksājumu kavējumu novēršana komercdarījumos (pārstrādāta redakcija) (COM(2009)0126 - C7-0044/2009 - 2009/0054(COD))
(atzinums: ITRE)
Iesaistītās komitejas IMCO, JURI
(saskaņā ar Priekšsēdētāju konferences lēmumu 10.12.2009.)

Nodošana komitejām

BUDG komiteja

- 2008. gada ziņojums par KĀDP (2009/2057(INI))
nodots atbildīgajai komitejai: AFET
atzinums: BUDG


20. Rakstiskas deklarācijas, kas iekļautas reģistrā (Reglamenta 123. pants)

Parakstu skaits par rakstiskām deklarācijām, kas iekļautas reģistrā (Reglamenta 123. panta 3. punkts):

Dokumenta numurs

Autors

Paraksti

53/2009

Raül Romeva i Rueda, Caroline Lucas, Daciana Octavia Sârbu, Sirpa Pietikäinen, Gerben-Jan Gerbrandy

123

54/2009

Elizabeth Lynne, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska, Carl Schlyter

172

55/2009

Michael Cashman, David Martin, Raül Romeva i Rueda, Santiago Fisas Ayxela, Sophia in 't Veld

146

56/2009

Tatjana Ždanoka, Jean Lambert, Alejandro Cercas, Elizabeth Lynne

109

57/2009

Andreas Mölzer

21

58/2009

Andreas Mölzer

14

59/2009

Carlo Fidanza, Esther de Lange, Rareş-Lucian Niculescu, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Marco Scurria

67

61/2009

Filip Kaczmarek, Andrzej Grzyb, Marek Siwiec, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska, Konrad Szymański

33

62/2009

Raül Romeva i Rueda, Carlos Coelho, Luis Manuel Capoulas Santos, Rodi Kratsa-Tsagaropoulou, Miguel Angel Martínez Martínez

67

63/2009

Jiří Maštálka

12

64/2009

Sergio Paolo Francesco Silvestris, Mario Mauro, David-Maria Sassoli, Mario Borghezio, Magdi Cristiano Allam

88

65/2009

Graham Watson, Lena Kolarska-Bobińska

38

66/2009

Elizabeth Lynne, Edit Bauer, Zita Gurmai, Emilie Turunen

63

67/2009

Franz Obermayr

19

68/2009

Willy Meyer, Ilda Figueiredo, João Ferreira

29

69/2009

Sophia in 't Veld, Gianni Vattimo, Miguel Angel Martínez Martínez, Stanimir Ilchev, Jean-Marie Cavada

29

70/2009

Filip Kaczmarek

16

71/2009

Elizabeth Lynne, Michail Tremopoulos, Lívia Járóka, Lidia Joanna Geringer de Oedenberg

45


21. Sēdē pieņemto tekstu nosūtīšana

Saskaņā ar Reglamenta 179. panta 2. punktu šīs sēdes protokolu iesniegs Parlamentam apstiprināšanai nākamās sēdes sākumā.

Parlaments ir piekritis, ka pieņemtos tekstus nosūtīs tajos minētajām struktūrām.


22. Nākamo sēžu datumi

Nākamās sēdes notiks no 18. janvāris 2010 līdz 21. janvāris 2010


23. Sesijas pārtraukšana

Eiropas Parlamenta sesija tika pārtraukta.

Sēde tika slēgta plkst. 16.10.

Klaus Welle

Jerzy Buzek

Ģenerālsekretārs

Priekšsēdētājs


APMEKLĒJUMU REĢISTRS

Parakstīja:

Abad, Áder, Albertini, Albrecht, Alfonsi, Allam, Alvarez, Alvaro, Alves, Andreasen, Andrés Barea, Andrikienė, Angelilli, Angourakis, Antinoro, Antonescu, Arias Echeverría, Arif, Arlacchi, Ashworth, Atkins, Attard-Montalto, Audy, Ayala Sender, Aylward, Ayuso, Bach, Badia i Cutchet, Balčytis, Balczó, Baldassarre, Balz, Balzani, Barnier, Bastos, Baudis, Bauer, Bearder, Béchu, Belder, Belet, Benarab-Attou, Bendtsen, Berlato, Berlinguer, Besset, Bielan, Bilbao Barandica, Bisky, Bizzotto, Blinkevičiūtė, Bodu, Böge, Bonsignore, Bontes, Borys, Boştinaru, Bowles, Bozkurt, Brantner, Brepoels, Březina, Auconie, Brok, Brons, Brzobohatá, Bufton, Bullmann, Buşoi, Busuttil, Bütikofer, Buzek, Cadec, Callanan, van de Camp, Cancian, Canfin, Capoulas Santos, Caronna, Casa, Cashman, Casini, Caspary, Castex, Cercas, Češková, Chatzimarkakis, Chichester, Chountis, Christensen, Claeys, Clark, Coelho, Cofferati, Cohn-Bendit, Collino, Colman, Comi, Corazza Bildt, Cornelissen, Correia De Campos, Cortés Lastra, Silvia Costa, Cozzolino, Cramer, Creţu, Creutzmann, Cutaş, Cymański, Czarnecki, Daerden, van Dalen, Dăncilă, Danellis, Danjean, Dantin, (The Earl of) Dartmouth, David, Davies, De Angelis, De Castro, Delli, Delvaux, de Magistris, De Rossa, De Sarnez, Désir, Deß, Deutsch, Deva, De Veyrac, Díaz de Mera García Consuegra, Dodds, Domenici, Dorfmann, Duff, Durant, Dušek, Ehrenhauser, El Khadraoui, Elles, Enciu, Engel, Engström, Eppink, Ernst, Ertug, Essayah, Estaràs Ferragut, Fajmon, Fajon, Falbr, Farage, Färm, Feio, Ferber, Fernandes, Elisa Ferreira, Fidanza, Figueiredo, Fjellner, Flautre, Fleckenstein, Fontana, Ford, Fox, Fraga Estévez, Franco, Gahler, Gál, Gallagher, Gallo, García-Margallo y Marfil, García Pérez, Gardiazábal Rubial, Garriga Polledo, Gauzès, Gebhardt, Geier, Gerbrandy, Geringer de Oedenberg, Giannakou, Giegold, Gierek, Girling, Glante, Glattfelder, Godmanis, Goebbels, Goerens, Gollnisch, Gomes, Göncz, Goulard, de Grandes Pascual, Gräßle, Grech, Grelier, Greze, Griesbeck, Grosch, Gruny, Grzyb, Gualtieri, Guillaume, Gurmai, Győri, Hadjigeorgiou, Haglund, Händel, Handzlik, Hankiss, Harbour, Harkin, Haug, Häusling, Hautala, Jiří Havel, Hedh, Hénin, Hennis-Plasschaert, Herczog, Herranz García, Hibner, Jim Higgins, Joe Higgins, Hoang Ngoc, Hohlmeier, Hökmark, Honeyball, Danuta Maria Hübner, Hudghton, Hughes, Hyusmenova, Iacolino, Ilchev, in 't Veld, Itälä, Iturgaiz Angulo, Ivan, Ivanova, Jaakonsaari, Jahr, Járóka, Jáuregui Atondo, Jazłowiecka, Jędrzejewska, Jeggle, Jensen, Jiménez-Becerril Barrio, de Jong, Junqueras Vies, Juvin, Kacin, Kaczmarek, Kadenbach, Kalfin, Kalinowski, Kalniete, Kamall, Kamiński, Kammerevert, Karas, Karim, Kariņš, Kasoulides, Kastler, Kazak, Tunne Kelam, Keller, Alan Kelly, Seán Kelly, Kiil-Nielsen, Kirilov, Kirkhope, Klaß, Klinz, Klute, Koch, Koch-Mehrin, Kohlíček, Kolarska-Bobińska, Kósa, Köstinger, Koumoutsakos, Kovatchev, Kowal, Kožušník, Krahmer, Kratsa-Tsagaropoulou, Krehl, Kreissl-Dörfler, Kuhn, Kukan, Kurski, Lamassoure, Lambert, Lamberts, Lambrinidis, Lambsdorff, Lange, de Lange, Langen, La Via, Lechner, Le Foll, Legutko, Lehne, Le Hyaric, Leichtfried, Lewandowski, Liberadzki, Liotard, Lisek, Lochbihler, Lövin, Løkkegaard, Lope Fontagné, López Aguilar, Lösing, Lucas, Ludford, Ludvigsson, Luhan, Łukacijewska, Lulling, Lunacek, Lynne, McCarthy, McClarkin, McGuinness, McMillan-Scott, Macovei, Madlener, Manders, Maňka, Mann, Marcinkiewicz, Marinescu, David Martin, Hans-Peter Martin, Masip Hidalgo, Maštálka, Mathieu, Mato Adrover, Matula, Mauro, Mavronikolas, Mayer, Mayor Oreja, Mazzoni, Meissner, Mélenchon, Melo, Méndez de Vigo, Menéndez del Valle, Messerschmidt, Mészáros, Meyer, Michel, Migalski, Milana, Millán Mon, Mirsky, Mitchell, Mölzer, Moraes, Moreira, Morganti, Morin-Chartier, Morkūnaitė-Mikulėnienė, Motti, Muñiz De Urquiza, Muscardini, Nattrass, Nedelcheva, Neuser, Newton Dunn, Neynsky, Neyts-Uyttebroeck, Nicholson, Niebler, van Nistelrooij, Nuttall, Obermayr, Ojuland, Olbrycht, Olejniczak, Őry, Oviir, Pack, Padar, Paksas, Paleckis, Paliadeli, Pallone, Panayotov, Panzeri, Papadopoulou, Papanikolaou, Papastamkos, Parvanova, Paşcu, Paška, Patrão Neves, Patriciello, Paulsen, Peillon, Alojz Peterle, Pieper, Piotrowski, Pirillo, Pittella, Plumb, Poc, Ponga, Poręba, Portas, Posselt, Pöttering, Poupakis, Preda, Protasiewicz, Provera, Quisthoudt-Rowohl, Rangel, Ranner, Ransdorf, Rapkay, Rapti, Regner, Reimers, Remek, Reul, Riera Madurell, Ries, Rinaldi, Rivasi, Rivellini, Rochefort, Rodust, Rohde, Roithová, Romero López, Romeva i Rueda, Ronzulli, Rossi, Rübig, Rühle, Saïfi, Salafranca Sánchez-Neyra, Salatto, Salavrakos, Salvini, Sârbu, Sargentini, Sartori, Saryusz-Wolski, Sassoli, Saudargas, Savisaar, Schaake, Schaldemose, Olle Schmidt, Schmitt, Schnellhardt, Schnieber-Jastram, Scholz, Schöpflin, Schroedter, Martin Schulz, Werner Schulz, Schwab, Scicluna, Scotta', Scurria, Seeber, Sehnalová, Senyszyn, Serracchiani, Severin, Siekierski, Silvestris, Simon, Simpson, Sinclaire, Sippel, Siwiec, Skinner, Skrzydlewska, Smolková, Sógor, Soini, Sommer, Sosa Wagner, Speroni, Staes, Stassen, Šťastný, Stavrakakis, Steinruck, Stevenson, Stihler, van der Stoep, Stolojan, Dimitar Stoyanov, Strasser, Striffler, Sturdy, Surján, Susta, Alf Svensson, Eva-Britt Svensson, Swinburne, Swoboda, Szájer, Szegedi, Szymański, Tabajdi, Takkula, Tănăsescu, Tannock, Tarabella, Tarand, Tatarella, Tavares, Teixeira, Thaler, Thein, Theocharous, Theurer, Thun Und Hohenstein, Thyssen, Ţicău, Tirolien, Toia, Tomaševski, Tošenovský, Trautmann, Tremopoulos, Tremosa i Balcells, Triantaphyllides, Trüpel, Trzaskowski, Tsoukalas, Turmes, Tzavela, Uggias, Ulmer, Uspaskich, Vaidere, Vajgl, Vălean, Van Brempt, Vanhecke, Van Orden, Vattimo, Vaughan, Vergiat, Vergnaud, Verheyen, Vidal-Quadras, Vigenin, Vlasák, Vlasto, Voss, Jarosław Leszek Wałęsa, Wallis, Watson, Manfred Weber, Renate Weber, Weiler, Weisgerber, Werthmann, Westlund, Westphal, Wieland, Wikström, Willmott, Hermann Winkler, Iuliu Winkler, Włosowicz, Wojciechowski, Yáñez-Barnuevo García, Yannakoudakis, Záborská, Zahradil, Zalba Bidegain, Zalewski, Zasada, Ždanoka, Zemke, Zīle, Zimmer, Ziobro, Zver, Zwiefka

Juridisks paziņojums - Privātuma politika