Indeks 
 Poprzedni 
 Następny 
 Pełny tekst 
Protokół
Środa, 10 lutego 2010 r. - Strasburg

11. Korekty do głosowania i zamiar głosowania

Korekty do głosowania i zamiary głosowania znajdują się na stronie Séance en direct, Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes) oraz w wersji drukowanej załącznika Wyniki głosowania imiennego.

Wersja elektroniczna na stronie Europarl będzie regularnie uaktualniana maksymalnie przez dwa tygodnie od daty głosowania.

Po upływie tego terminu lista korekt do głosowania i zamiaru głosowania zostanie zamknięta w celu jej przetłumaczenia i opublikowania w Dzienniku Urzędowym.

°
° ° °

Crescenzio Rivellini, David-Maria Sassoli i Roberta Angelilli poinformowali, że ich stanowiska do głosowania nie zadziałały podczas głosowania nad sprawozdaniem Davida Casy - A7-0008/2010.

József Szájer i Crescenzio Rivellini poinformowali, że ich stanowiska do głosowania nie zadziałały podczas głosowania nad sprawozdaniem sprawozdaniem Lamberta van Nistelrooija - A7-0048/2009.

Françoise Grossetête poinformowała, że jej stanowisko do głosowania nie zadziałało podczas głosowania nad projektem rezolucji B7-0069/2010 w sprawie głównych celów konferencji stron konwencji CITES.

Informacja prawna - Polityka ochrony prywatności