Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2010 m. birželio 14 d. - Strasbūras

2. Pirmininko pareiškimai
CRE

Pirmininkas pranešė, kad išimties tvarka didžiojoje posėdžių salėje lankosi filmavimo grupė, kuri ketina sukurti filmą apie Parlamento darbą, kuris bus rodomas atidarant naują lankytojų centrą Briuselyje.

Pirmininkas padarė pareiškimą dėl Raudonosios armijos įžengimo į Lietuvą, Latviją ir Estiją septyniasdešimtmečio paminėjimo (1940 m. birželio 17 d.). Jis pridūrė, kad 1983 m. Parlamentas pasmerkė šių šalių aneksiją.

Pirmininkas padarė pareiškimą dėl pirmųjų rinkimų Irane sukakties. Per šiuos metus vyko daug egzekucijų ir įkalinimų ir pareiškė, kad Parlamentas smerkia mirties bausmę bei pabrėžė, kad remia žodžio laisvę.

Pirmininkas pasmerkė 2010 m. birželio 3 d. įvykdytą Luigi Padovese, Turkijos episkopalinės konferencijos pirmininko, nužudymą, kurio laidotuvės šiandien vyko Milane.

Pirmininkas pažymėjo, kad 2010 m. birželio 12 d. atstovavo Parlamentui paminint dvidešimt penktąsias Ispanijos ir Portugalijos prisijungimo prie Bendrijos metines.

Pirmininkas pranešė, kad 2010 m. birželio 13 d. lankėsi Liuksemburge, paminint dvidešimt penktąsias Šengeno susitarimo metines.

Pirmininkas pranešė, kad jis su oficialiu vizitu lankėsi Graikijoje ir Rumunijoje, kur išreiškė savo paramą dėl susidariusių sudėtingų aplinkybių.

Pirmininkas atkreipė dėmesį į neseniai vykusius rinkimus Belgijoje, Nyderlanduose ir Slovakijoje ir išreiškė viltį, kad šiose šalyse greit pavyks suformuoti vyriausybes.

Teisinė informacija - Privatumo politika