Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2010. gada 14. jūnijs - Strasbūra

2. Priekšsēdētāja paziņojumi
CRE

Priekšsēdētājs norādīja, ka plenārsēžu zālē izņēmuma kārtā atrodas tehnisko darbinieku grupa, lai uzņemtu filmu, kas tiks iekļauta Parlamenta darbam veltītā izstādē, kuru drīzumā atklās jaunajā apmeklētāju centrā Briselē.

Priekšsēdētājs sniedza paziņojumu saistībā ar septiņdesmito gadadienu kopš Sarkanās armijas ienākšanas Lietuvā, Latvijā un Igaunijā 1940. gada 17. jūnijā, piebilstot, ka Parlaments 1983. gadā nosodīja šo valstu aneksiju.

Priekšsēdētājs sniedza paziņojumu saistībā ar to, ka apritējis gads kopš prezidenta vēlēšanām Irānā. Viņš pieminēja, ka šā gada laikā izpildīti daudzi nāvessodi un bijuši daudzi apcietināšanas gadījumi, un pauda Parlamenta negatīvo nostāju pret nāvessodu, kā arī Parlamenta nelokāmo atbalstu vārda brīvībai.

Priekšsēdētājs pauda nožēlu par to, ka 2010. gada 3. jūnijā Turcijā tika noslepkavots Turcijas Bīskapu konferences priekšsēdētājs monsinjors Luigi Padovese, kurš šodien Milānā tika pavadīts pēdējā gaitā.

Priekšsēdētājs norādīja, ka 2010. gada 12. jūnijā pārstāvējis Parlamentu svinīgajos pasākumos, kas bija veltīti divdesmit piektajai gadadienai kopš līguma parakstīšanas par Spānijas un Portugāles pievienošanos Kopienai.

Priekšsēdētājs informēja, ka 2010. gada 13. jūnijā viesojies Luksemburgā, lai atzīmētu divdesmit piekto gadadienu kopš pirmā Šengenas līguma parakstīšanas.

Priekšsēdētājs norādīja, ka bijis oficiālās vizītēs Grieķijā un Rumānijā, lai paustu atbalstu šīm valstīm to pašreizējos sarežģītajos apstākļos.

Priekšsēdētājs pieminēja nesen notikušās parlamenta vēlēšanas Beļģijā, Nīderlandē un Slovākijā un izteica cerību, ka šīm valstīm izdosies ātri izveidot jauno valdību.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika