Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2009/2692(RSP)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumentu lietošanas cikli :

Iesniegtie teksti :

RC-B7-0348/2010

Debates :

PV 16/06/2010 - 4
CRE 16/06/2010 - 4

Balsojumi :

PV 16/06/2010 - 8.12

Pieņemtie teksti :

P7_TA(2010)0223

Protokols
Trešdiena, 2010. gada 16. jūnijs - Strasbūra

4. Gatavošanās Eiropadomes 2010. gada 17. jūnija sanāksmei – Gatavošanās G20 valstu augstākā līmeņa sanāksmei (26. un 27. jūnijs) (debates)
CRE

Padomes un Komisijas paziņojumi: Gatavošanās Eiropadomes 2010. gada 17. jūnija sanāksmei.

Komisijas paziņojums: Gatavošanās G20 valstu augstākā līmeņa sanāksmei (26. un 27. jūnijs).

Diego López Garrido (Padomes pašreizējais priekšsēdētājs) un José Manuel Barroso (Komisijas priekšsēdētājs) sniedza paziņojumus.

Uzstājās Joseph Daul PPE grupas vārdā, Martin Schulz S&D grupas vārdā, Guy Verhofstadt ALDE grupas vārdā, Rebecca Harms Verts/ALE grupas vārdā, Timothy Kirkhope ECR grupas vārdā, Lothar Bisky GUE/NGL grupas vārdā, Nigel Farage EFD grupas vārdā, Andreas Mölzer, pie grupām nepiederošs deputāts, Werner Langen, Stephen Hughes, Lena Ek un Philippe Lamberts.

SĒDI VADA: Rodi KRATSA-TSAGAROPOULOU
Priekšsēdētāja vietniece

Uzstājās Kay Swinburne, Willy Meyer, Mario Borghezio, Hans-Peter Martin, Mario Mauro, Marita Ulvskog, Marielle De Sarnez, Mirosław Piotrowski, Nikolaos Chountis, Niki Tzavela, Andrew Henry William Brons, Corien Wortmann-Kool, Udo Bullmann, Adina-Ioana Vălean, Zbigniew Ziobro, Jaroslav Paška, Jean-Pierre Audy, Juan Fernando López Aguilar, Jacek Saryusz-Wolski, David-Maria Sassoli, Paulo Rangel, Edite Estrela, Marietta Giannakou, Csaba Sándor Tabajdi, Ernst Strasser, Michael Cashman, Arturs Krišjānis Kariņš, José Manuel García-Margallo y Marfil un Tunne Kelam.

SĒDI VADA: Roberta ANGELILLI
Priekšsēdētāja vietniece

Uzstājās András Gyürk.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Othmar Karas, Jutta Steinruck, Pat the Cope Gallagher, Franz Obermayr, Andrzej Grzyb, Monika Flašíková Beňová, Constance Le Grip, Petru Constantin Luhan, Zigmantas Balčytis, Salvatore Iacolino, Derek Vaughan un Antonio Cancian.

Uzstājās Diego López Garrido un Olli Rehn (Komisijas loceklis).

Rezolūcijas priekšlikumi, kas saskaņā ar Reglamenta 110. panta 2. punktu ir iesniegti debašu noslēgumā:

- Martin Schulz, Stephen Hughes S&D grupas vārdā, Daniel Cohn-Bendit, Rebecca Harms un Philippe Lamberts Verts/ALE grupas vārdā - par ES stratēģiju 2020. gadam (B7-0348/2010);

- Martin Schulz, Stephen Hughes S&D grupas vārdā, Daniel Cohn-Bendit, Rebecca Harms un Philippe Lamberts Verts/ALE grupas vārdā - par Eiropas ekonomikas pārvaldību (B7-0349/2010);

- Guy Verhofstadt un Lena Ek ALDE grupas vārdā - par stratēģiju „Eiropa 2020” (B7-0351/2010);

- Corien Wortmann-Kool, Peter Liese, Richard Seeber, Pilar del Castillo Vera, Andreas Schwab, Jean-Paul Gauzès, Csaba Őry, Othmar Karas, Marian-Jean Marinescu, Lambert van Nistelrooij un Albert Deß PPE grupas vārdā - par stratēģijas „Eiropa 2020” pamatiniciatīvām (B7-0353/2010);

- Lothar Bisky, Nikolaos Chountis, Ilda Figueiredo, Patrick Le Hyaric, Kartika Tamara Liotard, Marisa Matias, Willy Meyer, Miguel Portas, Alfreds Rubiks, Eva-Britt Svensson, Kyriacos Triantaphyllides un Sabine Wils GUE/NGL grupas vārdā - par „Eiropu 2020” — jaunu ES stratēģiju izaugsmei un nodarbinātībai (B7-0354/2010);

- Guy Verhofstadt un Lena Ek ALDE grupas vārdā - par stingrākas ekonomiskās pārvaldības nepieciešamību (B7-0355/2010);

- Corien Wortmann-Kool, Othmar Karas un Jean-Paul Gauzès PPE grupas vārdā - par ekonomikas pārvaldību (B7-0356/2010);

- Lothar Bisky, Nikolaos Chountis, Ilda Figueiredo, Patrick Le Hyaric, Kartika Tamara Liotard, Marisa Matias, Willy Meyer, Miguel Portas, Alfreds Rubiks, Eva-Britt Svensson, Kyriacos Triantaphyllides un Sabine Wils GUE/NGL grupas vārdā - par Eiropas Savienības ekonomikas pārvaldību (B7-0357/2010).

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 2010. gada 16. jūnija protokola 8.12. punkts un 2010. gada 16. jūnija protokola 8.13. punkts.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika