Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Trečiadienis, 2010 m. liepos 7 d. - Strasbūras

(Posėdis sustabdytas 12.00 val. prieš balsavimą ir atnaujintas 12.05 val.)

PIRMININKAVO: Diana WALLIS
Pirmininko pavaduotoja

Kalbėjo Richard Howitt dėl padėties Maldyvuose po to, kai praėjusią savaitę buvo suimti opozicijai atstovaujantys parlamento nariai (Pirmininkė pasižymėjo kalbėtojo pastabas).

8. Balsuoti skirtas laikas
Stenograma

Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.

Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.


8.1. Bendrovių, kurių vertybiniai popieriai yra įtraukti į biržos sąrašus, direktorių atlyginimai ir finansinių paslaugų sektoriaus atlyginimų nustatymo politika (balsavimas) (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis)

8.2. Nauji maisto produktai ***II (balsavimas)

8.3. Pramoniniai teršalai (integruota taršos prevencija ir kontrolė) (nauja redakcija) ***II (balsavimas)

8.4. Veiklos vykdytojų, pateikiančių į rinką medieną ir medienos produktus, pareigos ***II (balsavimas)

8.5. Europos bankininkystės institucijos, Europos draudimo ir profesinių pensijų institucijos ir Europos vertybinių popierių ir rinkų institucijos įgaliojimai ***I (balsavimas)

8.6. Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija ***I (balsavimas)

8.7. Bendrijos finansų sistemos makrolygio rizikos ribojimo priežiūra ir Europos sisteminės rizikos valdybos steigimas ***I (balsavimas)

8.8. Europos bankininkystės institucija ***I (balsavimas)

8.9. Europos draudimo ir profesinių pensijų institucija ***I (balsavimas)

8.10. Kapitalo poreikis prekybos knygai ir pakartotiniam pakeitimui vertybiniais popieriais, taip pat atlyginimų nustatymo politikos priežiūrinis tikrinimas ***I (balsavimas)

8.11. Konkrečios Europos centrinio banko užduotys, susijusios su Europos sisteminės rizikos valdybos veikla * (balsavimas)

8.12. Bankų sektoriaus tarpvalstybinių krizių valdymo sistema (balsavimas)

8.13. Europos finansinio stabilumo fondas, Europos finansinės padėties stabilizavimo priemonė ir veiksmai ateityje (balsavimas)

8.14. Islandijos paraiška dėl narystės Europos Sąjungoje (balsavimas)
Teisinė informacija - Privatumo politika