Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Trešdiena, 2010. gada 15. decembris - Strasbūra

11. Balsojuma labojumi un nodomi balsot

Balsojuma labojumi un nodomi balsot ir pieejami vietnē “Séance en direct”, “Résultats des votes (appels nominaux) / Results of votes (roll-call votes), kā arī protokola pielikuma “Rezultāti balsošanai pēc saraksta” drukātajā versijā.

Elektronisko versiju Parlamenta vietnē “Europarl” regulāri atjauninās ne ilgāk kā divas nedēļas pēc balsošanas dienas.

Pēc tam sagatavos balsojuma labojumu un nodomu balsot saraksta galīgo variantu, lai to varētu iztulkot un publicēt “Oficiālajā Vēstnesī”.

°
° ° °

Bernd Posselt ir darījis zināmu, ka tehnisku iemeslu dēļ nav varējis piedalīties balsošanā par ziņojumu A7-0367/2010, kā arī par Padomes grozīto Eiropas Savienības 2011. finanšu gada vispārējā budžeta projektu un par kopīgās rezolūcijas priekšlikuma RC-B7-0688/2010 grozījumu Nr. 21.

Robert Sturdy ir darījis zināmu, ka tehnisku iemeslu dēļ nav varējis piedalīties balsošanā par Padomes grozīto Eiropas Savienības 2011. finanšu gada vispārējā budžeta projektu.

Iuliu Winkler ir darījis zināmu, ka 2010. gada 23. novembrī, norisinoties balsošanai par Bernhard Rapkay ziņojumā iekļauto normatīvo rezolūciju par valsts atbalstu nekonkurētspējīgu ogļraktuvju slēgšanas atvieglošanai (P7_TA(2010)0424), viņš bija gribējis balsot “par”, taču tehnisku iemeslu dēļ nav varējis to izdarīt.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika