Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2011. gada 4. aprīlis - Strasbūra

4. Parlamenta sastāvs
Stenogramma

Ernst Strasser ir paziņojis, ka atkāpjas no Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanas, sākot ar 2011. gada 24. martu.

Saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 3. punktu Parlaments to pieņēma zināšanai un paziņoja, ka deputāta Ernst Strasser vieta ir atbrīvojusies, sākot ar 2011. gada 24. martu.

Austrijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Ernst Strasser vietā par Eiropas Parlamenta deputātu ir iecelts Hubert Pirker. Parlaments pieņēma zināšanai, ka minētās izmaiņas ir spēkā, sākot ar 2011. gada 31. martu.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Hubert Pirker pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par strīdīgu jautājumu un ar noteikumu, ka viņš pirms tam ir parakstījis rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņš darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās, un uz viņu attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

°
° ° °

Hella Ranner ir paziņojusi, ka atkāpjas no Eiropas Parlamenta deputātes pienākumu pildīšanas, sākot ar 2011. gada 1. aprīli.

Saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 3. punktu Parlaments to pieņēma zināšanai un paziņoja, ka deputātes Hella Ranner vieta ir atbrīvojusies, sākot ar 2011. gada 1. aprīli.

Austrijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Hella Ranner vietā par Eiropas Parlamenta deputātu ir iecelts Heinz K. Becker. Parlaments pieņēma zināšanai, ka minētās izmaiņas ir spēkā, sākot ar 2011. gada 1. aprīli.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Heinz K. Becker pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par strīdīgu jautājumu un ar noteikumu, ka viņš pirms tam ir parakstījis rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņš darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās, un uz viņu attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

°
° ° °

Uzstājās Barry Madlener par iespējamiem korupcijas gadījumiem Parlamentā un Antonio Masip Hidalgo par Troy Davis lietu.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika