Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Antradienis, 2011 m. birželio 7 d. - Strasbūras

PIRMININKAVO: Jerzy BUZEK
Pirmininkas

8. Balsuoti skirtas laikas
CRE

Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.

Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.


8.1. Audito Rūmų nario skyrimas (H. G. Wessberg, Švedija) (balsavimas)

8.2. Prašymas atšaukti Europos Parlamento narės Agnes Hankiss imunitetą (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.3. Tam tikrų tekstilės gaminių kilmės įrodymas ***I (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.4. Kroatijos dalyvavimas Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro veikloje *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.5. Profesionalus tarpvalstybinis grynųjų eurų vežimas kelių transportu iš vienos euro zonos valstybės narės į kitą (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.6. Pasaulinės navigacijos palydovų sistemos taikomosios transporto programos (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.7. Tarptautiniai oro susisiekimo susitarimai pagal Lisabonos sutartį (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.8. Sunkiasvorių krovinių transporto priemonių apmokestinimas ***II (balsavimas)

8.9. Europos aplinkos ekonominės sąskaitos ***I (balsavimas)

8.10. ES mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstracinės veiklos septintoji bendroji programa (balsavimas)
Teisinė informacija - Privatumo politika