Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Trečiadienis, 2011 m. spalio 26 d. - Strasbūras

8. Balsuoti skirtas laikas
CRE

Išsamūs balsavimo rezultatai (pakeitimai, atskiri balsavimai ir balsavimai dėl atskirų teksto ar straipsnio dalių ir t. t.) pateikiami protokolo priede „Balsavimo rezultatai“.

Protokolo priede pateikiami vardinio balsavimo rezultatai prieinami tik elektronine forma ir su jais susipažinti galima interneto svetainėje Europarl.

°
° ° °

Kalbėjo Potito Salatto dėl Parlamento delegacijos galimo vizito į Teheraną (Pirmininkas atsižvelgė į tai), Ivo Vajgl dėl trijų humanitarinės pagalbos darbuotojų pagrobimo pabėgelių stovykloje Tindouf (Alžyras), kuris įvyko spalio 22 ir 23 dienomis ir jis paprašė Catherine Ashton, Komisijos pirmininko pavaduotoja-Sąjungos vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai pasidomėti šiuo klausimu (Pirmininkas taip pat išreiškė savo susirūpinimą), ir Miguel Portas dėl balsavimo dėl biudžeto pakeitimų 1241 ir 985 tvarkos.


8.1. 2012 finansinių metų Europos Sąjungos bendrojo biudžeto projektas (balsavimas)

8.2. Parlamento pozicija dėl 2012 m. biudžeto projekto su Tarybos pakeitimais. (balsavimas)

8.3. Tarybos sprendimo dėl Europos Sąjungos bei jos valstybių narių ir Norvegijos Karalystės bendradarbiavimo palydovinės navigacijos srityje susitarimo sudarymas ir laikinas taikymas *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.4. Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos bendrijos susitarimas dėl GALILEO ir GPS palydovinių navigacijos sistemų skatinimo, suteikimo ir naudojimo *** (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.5. Bendroji mokesčių sistema, taikoma įvairių valstybių narių patronuojančiosioms ir dukterinėms bendrovėms * (Darbo tvarkos taisyklių 138 straipsnis) (balsavimas)

8.6. Sąjungos metiniam biudžetui taikomos finansinės taisyklės ***I (balsavimas)

8.7. Naujų įgūdžių ir darbo vietų darbotvarkė (balsavimas)
Teisinė informacija - Privatumo politika