Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Ketvirtadienis, 2012 m. liepos 5 d. - Strasbūras

5. Parlamento sudėtis

Kyriakos Mavronikolas pranešė, kad atsistatydina iš Europos Parlamento nario pareigų nuo 2012 m. rugsėjo 1 d.

Vadovaudamasis Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 dalimi Parlamentas konstatavo, kad nuo minėtos datos Parlamento nario vieta yra laisva, ir apie tai pranešė atitinkamoms nacionalinėms valdžios institucijoms.

Kompetentingos Suomijos institucijos pranešė, kad 2012 m. liepos 5 d. Carl Haglund paskirtas Suomijos vyriausybės nariu ir nuo šios datos Europos Parlamente jį pakeisti paskirtas Nils Torvalds.

Remdamasis Akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 1 dalimi ir Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 4 dalimis, Parlamentas konstatavo, kad nuo 2012 m. liepos 5 d. Carlo Haglundo vieta laisva, ir pažymėjo, kad nuo šios datos Europos Parlamento nariu paskirtas Nils Torvalds.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Nilso Torvaldso įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jis eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Teisinė informacija - Privatumo politika