Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Ceturtdiena, 2012. gada 5. jūlijs - Strasbūra

5. Parlamenta sastāvs

Kyriakos Mavronikolas ir paziņojis, ka atkāpjas no Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanas, sākot ar 2012. gada 1. septembri.

Saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. punktu Parlaments paziņoja, ka šī vieta ir atbrīvojusies, sākot ar minēto datumu, un informēja attiecīgo dalībvalsts iestādi.

Somijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Carl Haglund no 2012. gada 5. jūlija ir iecelts par Somijas valdības locekli un ka viņa vietā par Eiropas Parlamenta deputātu, sākot ar šo pašu dienu, ir iecelts Nils Torvalds.

Saskaņā ar 7. panta 1. punktu Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās, kā arī Reglamenta 4. panta 1. un 4. punktu Parlaments paziņoja, ka, sākot ar 2012. gada 5. jūliju, Carl Haglund vieta ir atbrīvojusies, un pieņēma zināšanai, ka par Eiropas Parlamenta deputātu, sākot ar šo pašu dienu, ir iecelts Nils Torvalds.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Nils Torvalds pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par strīdīgu jautājumu un ar noteikumu, ka viņš pirms tam ir parakstījis rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņš darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņu attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika