Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Antradienis, 2012 m. rugsėjo 11 d. - Strasbūras

18. Padėtis Sirijoje (diskusijos)
Stenograma

Komisijos pirmininko pavaduotojos ir Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai pareiškimas: Padėtis Sirijoje

Pirmininkas pasveikino galerijoje sėdinčius Sirijos atstovus Rami Al Jarrah ir Deiaa Aldeen Doghmouchą ir Libano politinį vadovą Ahmedą El-Hariri.

Catherine Ashton (Komisijos pirmininko pavaduotoja ir Sąjungos vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai) padarė pareiškimą.

Kalbėjo: José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra PPE frakcijos vardu ir Véronique De Keyser S&D frakcijos vardu.

PIRMININKAVO: Alejo VIDAL-QUADRAS
Pirmininko pavaduotojas

Kalbėjo: Guy Verhofstadt ALDE frakcijos vardu (jis taip pat atsakė į du pakėlus mėlynąją kortelę Véronique De Keyser ir Bernd Posselt pateiktus klausimus), Rui Tavares Verts/ALE frakcijos vardu, Bastiaan Belder EFD frakcijos vardu, Willy Meyer GUE/NGL frakcijos vardu, Cristian Dan Preda, Ana Gomes, Marietje Schaake (ji taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Rui Tavares pateiktą klausimą), Marisa Matias, Mário David, Saïd El Khadraoui, Sari Essayah, Maria Eleni Koppa ir Andrzej Grzyb.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Sophocles Sophocleous, Ivo Vajgl, Sajjad Karim, Nikolaos Salavrakos, Andreas Mölzer, Pier Antonio Panzeri, Charalampos Angourakis ir Andrew Henry William Brons.

Kalbėjo Catherine Ashton.

Pasiūlymai dėl rezoliucijų, teikiami pagal Darbo tvarkos taisyklių 110 straipsnio 2 dalį, bus skelbiami vėliau.

Diskusijos baigtos.

Balsavimas: punktas 11.15 protokolo 13.9.2012.

Teisinė informacija - Privatumo politika