Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Otrdiena, 2012. gada 11. septembris - Strasbūra

18. Stāvoklis Sīrijā (debates)
Stenogramma

Komisijas priekšsēdētāja vietnieces / Savienības augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos paziņojums: Stāvoklis Sīrijā.

Sēdes vadītājs sveica viesus no Sīrijas Rami Al Jarrah un Deiaa Aldeen Doghmouch, kā arī libāniešu politiķi Ahmed El-Hariri, kuri bija ieņēmuši vietu sēžu zāles balkonā.

Catherine Ashton (Komisijas priekšsēdētāja vietniece / Savienības augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos) sniedza paziņojumu.

Uzstājās José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra PPE grupas vārdā un Véronique De Keyser S&D grupas vārdā.

SĒDI VADA: Alejo VIDAL-QUADRAS
Priekšsēdētāja vietnieks

Uzstājās Guy Verhofstadt ALDE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz diviem zilās kartītes jautājumiem, kurus uzdeva Véronique De Keyser un Bernd Posselt, Rui Tavares Verts/ALE grupas vārdā, Bastiaan Belder EFD grupas vārdā, Willy Meyer GUE/NGL grupas vārdā, Cristian Dan Preda, Ana Gomes, Marietje Schaake, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Rui Tavares, Marisa Matias, Mário David, Saïd El Khadraoui, Sari Essayah, Maria Eleni Koppa un Andrzej Grzyb.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Sophocles Sophocleous, Ivo Vajgl, Sajjad Karim, Nikolaos Salavrakos, Andreas Mölzer, Pier Antonio Panzeri, Charalampos Angourakis un Andrew Henry William Brons.

Uzstājās Catherine Ashton.

Rezolūciju priekšlikumi, kas jāiesniedz saskaņā ar Reglamenta 110. panta 2. punktu, tiks paziņoti vēlāk.

Debates tika slēgtas.

Balsojums: 2012. gada 13. septembra sēdes protokola 11.15. punkts.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika