Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2012 m. gruodžio 10 d. - Strasbūras

3. Darbo tvarkos taisyklių aiškinimas

Pagal Darbo tvarkos taisyklių 211 straipsnio 3 dalį, Pirmininkas pranešė Parlamentui apie toliau nurodytą Darbo tvarkos taisyklių 87 straipsnio išaiškinimą, kurį pateikė Konstitucinių reikalų komitetas, su kuriuo buvo konsultuojamasi dėl šios nuostatos taikymo.

„Tuo atveju, jei atsiranda laisva komiteto tikrojo nario vieta, tos pačios frakcijos pavaduojantysis narys laikinai turi teisę dalyvauti balsavime vietoj to tikrojo nario, kol bus laikinai pakeistas tikrasis narys pagal 186 straipsnio 5 dalį, arba, jeigu toks laikinas pakeitimas neįvyko, iki naujo tikrojo nario paskyrimo. Toks teisės turėjimas yra grindžiamas Parlamento sprendimu, susijusiu su komiteto narių sudėties skaičiumi, ir juo siekiama užtikrinti, kad balsavime galėtų dalyvauti toks pat atitinkamos frakcijos narių skaičius, kaip ir prieš atsirandant laisvai vietai.

Jei frakcija ar ne mažiau kaip keturiasdešimt Parlamento narių neprieštaraus minėtajam išaiškinimui (Darbo tvarkos taisyklių 211 straipsnio 4 dalis) iki rytojaus, 2012 m. gruodžio 11 d., antradienio, posėdžio pradžios, jis bus laikomas patvirtintu. Priešingu atveju klausimas bus teikiamas balsuoti Parlamentui.

Teisinė informacija - Privatumo politika