Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2013. gada 14. janvāris - Strasbūra

19. Darba kārtība
CRE

Nākamais punkts bija darba kārtības noteikšana.

°
° ° °

Uzstājās Peter van Dalen par iespēju iekļaut nākamās sesijas darba kārtībā debates par ES finansējuma piešķiršanu Ēģiptei.

Uzstājās Jörg Leichtfried par bijušā EP deputāta notiesāšanu Austrijas tiesā.

°
° ° °

Tika izdalīts 2013. gada janvāra plenārsēžu galīgais darba kārtības projekts (PE 500.369/PDOJ), kurā bija ierosināti turpmāk minētie grozījumi (Reglamenta 140. pants).

Pirmdiena

Grozījumi nav ierosināti.

Otrdiena

Uzstājās Charles Tannock par savas grupas pieprasījumu iekļaut otrdienas, 2013. gada 15. janvāra, darba kārtībā debates par Mali, kurās būtu klāt Catherine Ashton (Komisijas priekšsēdētāja vietniece / Savienības augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos) (sēdes vadītājs norādīja, ka šis pieprasījums nav iesniegts noteiktajā termiņā).

Uzstājās Arnaud Danjean, atbalstot šo pieprasījumu, Hannes Swoboda, pieprasot, lai šīs debates notiktu februāra sesijā Catherine Ashton klātbūtnē, un Rebecca Harms, atbalstot Charles Tannock pieprasījumu un precizējot, ka Catherine Ashton var būt klāt otrdien. Sēdes vadītājs norādīja, ka Catherine Ashton ir informējusi, ka nevar piedalīties 2013. gada februāra sesijā.

Uzstājās Chris Davies par šo pašu jautājumu.

Sēdes vadītājs informēja, ka prasīs Catherine Ashton piedalīšanos trešdienas sēdē.

Uzstājās László Andor (Komisijas loceklis), norādot, ka Catherine Ashton var ierasties otrdien, nevis trešdien.

Sēdes vadītājs informēja deputātus, ka Parlaments iesniegs oficiālu pieprasījumu Catherine Ashton ierasties trešdienas sēdē.

Trešdiena

Grozījumi nav ierosināti.

Ceturtdiena

Debates par cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpumiem (Reglamenta 122. pants):

Uzstājās Gabriele Zimmer GUE/NGL grupas vārdā, pieprasot , lai darba kārtības punkts “Cilvēktiesību stāvoklis Bahreinā” tiktu aizstāts ar citu punktu, proti, “Kurdu aktīvistu slepkavība Parīzē”.

Uzstājās Charles Tannock, atbalstot šo pieprasījumu, un Hannes Swoboda, pieprasot, lai šo punktu iekļauj nākamās sesijas darba kārtībā debatēs par miera procesu starp Turcijas varasiestādēm un kurdiem.

Līdz ar to darba kārtība tika noteikta.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika