Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2013. gada 4. februāris - Strasbūra

8. Rakstiskas deklarācijas (Reglamenta 123. panta 4. punkts)
Stenogramma

Sēdes vadītājs informēja Parlamentu par to, ka Parlamenta deputātu vairākums ir parakstījis šādas rakstiskas deklarācijas:

- Rakstisku deklarāciju Nr. 0026/2012 par atbalstu pasaules nulles līmeņa kodolieroču rīcības plānam pa posmiem sadalītai un kontrolētai visu kodolieroču iznīcināšanai pasaulē (iesnieguši šādi deputāti: Jarosław Leszek Wałęsa, Reinhard Bütikofer, Tarja Cronberg, Sergio Paolo Francesco Silvestris un Janusz Władysław Zemke);

- Rakstisku deklarāciju Nr. 0028/2012 par Eiropas dienas pret iebiedēšanu un vardarbību skolā izveidi (iesnieguši šādi deputāti: Georgios Koumoutsakos, Alexander Alvaro, Roberta Angelilli, Maria Badia i Cutchet un Keith Taylor).

Šīs rakstiskās deklarācijas kopā ar parakstītāju vārdiem ir publicētas šajā protokolā (2013.2.4. protokola 1. pielikums un 2013.2.4. protokola 2. pielikums ).

Uzstājās Jarosław Leszek Wałęsa un Georgios Koumoutsakos.

Sēdes vadītājs atgādināja par nesenajām izmaiņām saistībā ar rakstiskām deklarācijām un norādīja, ka deputātiem tiks sniegta informācija, kurā būs paskaidrotas šīs izmaiņas.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika