Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Ceturtdiena, 2013. gada 7. februāris - Strasbūra

SĒDI VADA: Othmar KARAS
Priekšsēdētāja vietnieks

5. Balsošanas laiks
CRE

Balsošanas rezultātu sīks izklāsts (grozījumi, atsevišķa balsošana, balsošana pa daļām u.c.) pieejams protokola pielikumā “Balsošanas rezultāti”.

Rezultāti balsošanai pēc saraksta (protokola pielikumā) ir pieejami tikai elektroniski un apskatāmi tīmekļa vietnē “Europarl”.

°
° ° °

Uzstājās Jacky Hénin par drošības spēku attieksmi pret tērauda ražotāju pārstāvjiem demonstrācijā, kas notika 2013. gada 6. februārī (sēdes vadītājs precizēja, ka Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs par minēto ir informēts un ka Priekšsēdētāju konference risinās šo jautājumu), Charles Tannock par jaunajiem noteikumiem attiecībā uz rakstiskām deklarācijām (Reglamenta 123. pants), Lucas Hartong par iepriekš minēto demonstrāciju un Potito Salatto par smēķētājiem paredzētajām zonām Eiropas Parlamenta ēkās.


5.1. Kopējā pievienotās vērtības nodokļa sistēma un ātrās reaģēšanas mehānisms pret krāpšanu PVN jomā * (Reglamenta 138. pants) (balsošana)

5.2. Eiropas ekonomikas politikas koordinēšanas pusgads — 2013. gada izaugsmes pētījums (balsošana)

5.3. Eiropas ekonomikas politikas koordinēšanas pusgads — 2013. gada izaugsmes pētījumā izklāstītie nodarbinātības un sociālie aspekti (balsošana)

5.4. Vienotā tirgus pārvaldība (balsošana)

5.5. Komisijas deleģētās regulas, ar kurām papildina Regulu (ES) Nr. 648/2012 par ārpusbiržas atvasinātajiem instrumentiem, centrālajiem darījumu partneriem un darījumu reģistriem (C(2012)9593 un C(2012)9623) (balsošana)

5.6. ANO Cilvēktiesību padomes 22. sesija (balsošana)

5.7. Apmācība tieslietu jomā — tiesu koordinatori (balsošana)

5.8. Eiropas Investīciju banka — 2011. gada pārskats (balsošana)
Juridisks paziņojums - Privātuma politika