Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Trešdiena, 2013. gada 13. marts - Strasbūra

19. Stāvoklis Ukrainā (debates)
Stenogramma

Komisijas priekšsēdētāja vietnieces / Savienības augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos paziņojums: Stāvoklis Ukrainā (2013/2569(RSP)).

Štefan Füle (Komisijas loceklis) sniedza paziņojumu Catherine Ashton (Komisijas priekšsēdētāja vietnieces / Savienības augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos) vārdā.

Uzstājās Gunnar Hökmark PPE grupas vārdā, Libor Rouček S&D grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Gunnar Hökmark, Kristiina Ojuland ALDE grupas vārdā, Rebecca Harms Verts/ALE grupas vārdā, Paweł Robert Kowal ECR grupas vārdā, Jacek Olgierd Kurski EFD grupas vārdā, Ewald Stadler, pie grupām nepiederošs deputāts, Jacek Protasiewicz, Kristian Vigenin, Marek Henryk Migalski, Jacek Włosowicz, Adrian Severin, Paweł Zalewski, Evgeni Kirilov, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva William (The Earl of) Dartmouth, Michael Gahler un Eduard Kukan.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Elżbieta Katarzyna Łukacijewska, Csaba Sándor Tabajdi, Jaroslav Paška, Jaromír Kohlíček, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Michael Gahler, Elena Băsescu un Bogusław Liberadzki.

Uzstājās Štefan Füle.

Debates tika slēgtas.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika