Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2013. gada 15. aprīlis - Strasbūra

3. Parlamenta sastāvs

Louis Grech ir iecelts Maltas Eiropas lietu ministra amatā, sākot ar 2013. gada 13. martu.

Edward Scicluna ir iecelts Maltas finanšu ministra amatā, sākot ar 2013. gada 13. martu.

Simon Busuttil ir ievēlēts Maltas parlamentā, sākot ar 2013. gada 6. aprīli.

Saskaņā ar 7. panta 1. punktu Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās un saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 4. punktu Parlaments to pieņēma zināšanai un paziņoja, ka Louis Grech un Edward Scicluna vietas ir atbrīvojušās, sākot ar 2013. gada 13. martu, un Simon Busuttil vieta ir atbrīvojusies, sākot ar 2013. gada 6. aprīli, un par to informēja attiecīgo dalībvalsts iestādi.

Gabriele Albertini, Mario Mauro un Gianluca Susta ir ievēlēti Itālijas Senātā, sākot ar 2013. gada 15. martu.

Saskaņā ar 7. panta 1. punktu Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās un saskaņā ar Reglamenta 4. panta 1. un 4. punktu Parlaments paziņoja, ka Gabriele Albertini, Mario Mauro un Gianluca Susta vietas ir atbrīvojušās, sākot ar minēto datumu, un par to informēja attiecīgo dalībvalsts iestādi.

Itālijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Isabella De Martini ir iecelta par Eiropas Parlamenta deputāti Mario Mauro vietā, Fabrizio Bertot — Gabriele Albertini vietā un Franco Bonanini — Gianluca Susta vietā, sākot ar 2013. gada 12. aprīli.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Isabella De Martini, Fabrizio Bertot un Franco Bonanini pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par strīdīgu jautājumu un ar noteikumu, ka viņi pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņi darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņiem attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika