Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Pirmadienis, 2013 m. gegužės 20 d. - Strasbūras

3. Parlamento sudėtis

Kompetentingos Maltos institucijos pranešė, kad į Europos Parlamentą buvo išrinkta Claudette Abela Baldacchino, pakeisianti Louis Grech, Marlene Mizzi, pakeisianti Edward Scicluna, ir Roberta Metsola, pakeisianti Simon Busuttil.

Pagal 1976 m. rugsėjo 20 d. akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 1 dalį ir pagal Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 4 dalis Parlamentas pažymi Claudette Abela Baldacchino, Marlene Mizzi ir Roberta Metsola išrinkimą Parlamento narėmis nuo 2013 m. balandžio 25 d.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Claudette Abela Baldacchino, Marlene Mizzi ir Roberta Metsola įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jos eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Kompetentingos Italijos institucijos pranešė, kad Debora Serracchiani buvo išrinkta Friulio–Venecijos Džiulijos regiono prezidente, ja pakeis išrinktas į Europos Parlamentą Franco Frigo nuo 2013 m. gegužės 7 d.

Pagal 1976 m. rugsėjo 20 d. akto dėl Europos Parlamento narių rinkimų remiantis tiesiogine visuotine rinkimų teise 7 straipsnio 1 dalį ir pagal Darbo tvarkos taisyklių 4 straipsnio 1 ir 4 dalis Parlamentas pažymi, kad atsilaisvino Debora Serracchiani vieta ir pažymi, kad Parlamento nariu buvo išrinktas Franco Frigo nuo šios datos.

Remiantis Darbo tvarkos taisyklių 3 straipsnio 2 dalies nuostatomis, kol Franco Frigo įgaliojimai nebus patikrinti ir nebus priimtas sprendimas dėl ginčų, jis eis savo pareigas Parlamente ir jo organuose ir galės naudotis visomis su tuo susijusiomis teisėmis, jei prieš tai pateikė rašytinę deklaraciją, kad neužima pareigų, nesuderinamų su Europos Parlamento nario veikla.

Teisinė informacija - Privatumo politika