Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2013. gada 20. maijs - Strasbūra

3. Parlamenta sastāvs

Maltas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Claudette Abela Baldacchino ir iecelta par Eiropas Parlamenta deputāti Louis Grech vietā, Marlene Mizzi — Edward Scicluna vietā un Roberta Metsola — Simon Busuttil vietā.

Saskaņā ar 7. panta 1. punktu 1976. gada 20. septembra Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās un Reglamenta 4. panta 1. un 4. punktu Parlaments pieņēma zināšanai informāciju par Claudette Abela Baldacchino, Marlene Mizzi un Roberta Metsola iecelšanu par Parlamenta deputātēm, sākot ar 2013. gada 25. aprīli.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Claudette Abela Baldacchino, Marlene Mizzi un Roberta Metsola pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par strīdīgu jautājumu un ar noteikumu, ka viņas pirms tam ir parakstījuši rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņas darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņām attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Itālijas kompetentās iestādes ir paziņojušas, ka Debora Serracchiani ir ievēlēta par Friuli-Venēcijas Džūlijas reģiona priekšsēdētāju un ka Franco Frigo ir iecelts par Eiropas Parlamenta deputātu viņas vietā, sākot ar 2013. gada 7. maiju.

Saskaņā ar 7. panta 1. punktu 1976. gada 20. septembra Aktā par Eiropas Parlamenta deputātu ievēlēšanu tiešās vispārējās vēlēšanās, kā arī Reglamenta 4. panta 1. un 4. punktu Parlaments paziņoja, ka Debora Serracchiani vieta ir atbrīvojusies, un pieņēma zināšanai, ka par Eiropas Parlamenta deputātu, sākot ar minēto datumu, ir iecelts Franco Frigo.

Saskaņā ar Reglamenta 3. panta 2. punktu, kamēr Franco Frigo pilnvaras nav pārbaudītas vai kamēr nav pieņemts lēmums par strīdīgu jautājumu un ar noteikumu, ka viņš pirms tam ir parakstījis rakstisku deklarāciju, ka neieņem nevienu ar Eiropas Parlamenta deputāta pienākumu pildīšanu nesavienojamu amatu, viņš darbojas Parlamentā un tā struktūrvienībās un uz viņu attiecas visas ar šo darbību saistītās tiesības.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika