Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Pirmdiena, 2013. gada 20. maijs - Strasbūra

4. Reglamenta interpretācija

Priekšsēdētājs saskaņā ar Reglamenta 211. panta 3. punktu informēja Parlamentu par turpmāk minēto Reglamenta 156. panta 6. punkta komentāru, ko sniegusi Konstitucionālo jautājumu komiteja, kurai bija lūgts izvērtēt šā noteikuma piemērošanu:

“Pēc priekšsēdētāja priekšlikuma mutisku grozījums vai jebkādas citas mutiskas izmaiņas pielīdzina grozījumam, kurš nav izplatīts visās oficiālajās valodās. Ja priekšsēdētājs uzskata to par pieņemamu, pamatojoties uz 157. panta 3. punktu, un ja nav izteikti iebildumi saskaņā ar 156. panta 6. punktu, to nodod balsošanai atbilstīgi izveidotajai balsošanas secībai.

Komitejā balsu skaitu, kāds nepieciešams, lai iebilstu pret šādu grozījumu vai šādu izmaiņu, nosaka, pamatojoties uz 196. pantu, proporcionāli plenārsēdei noteiktajam balsu skaitam, vajadzības gadījumā noapaļojot uz augšu līdz veselam skaitlim.

Ja kāda politiskā grupa vai vismaz 40 deputāti saskaņā ar Reglamenta 211. panta 4. punktu nebūs iebilduši pret šo komentāru līdz nākamās dienas (otrdienas, 2013. gada 21. maija) sēdes atklāšanai, to uzskatīs par pieņemtu. Pretējā gadījumā komentāru iesniegs Parlamentam balsošanai.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika