Rodyklė 
 Ankstesnis 
 Kitas 
 Visas tekstas 
Protokolas
Antradienis, 2013 m. liepos 2 d. - Strasbūras

14. Padėtis Bulgarijoje (diskusijos)
Stenograma

Tarybos ir Komisijos pareiškimai: Padėtis Bulgarijoje (2013/2693 (RSP))

Vytautas Leškevičius (einantis Tarybos pirmininko pareigas) ir Viviane Reding (Komisijos pirmininko pavaduotoja) padarė pareiškimus.

Kalbėjo: Manfred Weber PPE frakcijos vardu (jis taip pat atsakė į du pakėlus mėlynąją kortelę Evgeni Kirilov ir Iliana Malinova Iotova pateiktus klausimus), Claude Moraes S&D frakcijos vardu (jis taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Dimitar Stoyanov pateiktą klausimą) ir Filiz Hakaeva Hyusmenova ALDE frakcijos vardu (ji taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Andrey Kovatchev pateiktą klausimą).

PIRMININKAVO: Isabelle DURANT
Pirmininko pavaduotoja

Kalbėjo: Rui Tavares Verts/ALE frakcijos vardu, Paul Murphy GUE/NGL frakcijos vardu, Slavi Binev EFD frakcijos vardu, nepriklausomas Parlamento narys Dimitar Stoyanov, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Juan Fernando López Aguilar, Hubert Pirker, Ivailo Kalfin, Michael Gahler ir Milan Zver.

Pagal procedūrą „prašau žodžio“ kalbėjo: Iliana Malinova Iotova, Svetoslav Hristov Malinov, Marusya Lyubcheva (ji taip pat atsakė į pakėlus mėlynąją kortelę Andrey Kovatchev pateiktą klausimą) ir Metin Kazak.

Kalbėjo: Viviane Reding ir Vytautas Leškevičius.

Diskusijos baigtos.

Teisinė informacija - Privatumo politika