Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Protokols
Otrdiena, 2013. gada 2. jūlijs - Strasbūra

14. Stāvoklis Bulgārijā (debates)
Stenogramma

Padomes un Komisijas paziņojumi: Stāvoklis Bulgārijā (2013/2693(RSP)).

Vytautas Leškevičius (Padomes pašreizējais priekšsēdētājs) un Viviane Reding (Komisijas priekšsēdētāja vietniece) sniedza paziņojumus.

Uzstājās Manfred Weber PPE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz diviem zilās kartītes jautājumiem, kurus uzdeva Evgeni Kirilov un Iliana Malinova Iotova, Claude Moraes S&D grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Dimitar Stoyanov, un Filiz Hakaeva Hyusmenova ALDE grupas vārdā, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Andrey Kovatchev.

SĒDI VADA: Isabelle DURANT
Priekšsēdētāja vietniece

Uzstājās Rui Tavares Verts/ALE grupas vārdā, Paul Murphy GUE/NGL grupas vārdā, Slavi Binev EFD grupas vārdā, Dimitar Stoyanov, pie grupām nepiederošs deputāts, Agustín Díaz de Mera García Consuegra, Juan Fernando López Aguilar, Hubert Pirker, Ivailo Kalfin, Michael Gahler un Milan Zver.

Saskaņā ar brīvā mikrofona procedūru uzstājās Iliana Malinova Iotova, Svetoslav Hristov Malinov, Marusya Lyubcheva, kas atbildēja arī uz zilās kartītes jautājumu, kuru uzdeva Andrey Kovatchev, un Metin Kazak.

Uzstājās Viviane Reding un Vytautas Leškevičius.

Debates tika slēgtas.

Juridisks paziņojums - Privātuma politika