Prethodno 
 Sljedeće 
PVTACRE
Zapisnik
Srijeda, 11. prosinca 2013. - Strasbourg
 1.Otvaranje dnevne sjednice
 2.Ispravci (članak 216. Poslovnika)
 3.Pripreme za sjednicu Europskog vijeća (od 19. do 20. prosinca 2013.) (rasprava)
 4.Glasovanje
  4.1.Program razmjene, pomoći i osposobljavanja za zaštitu eura od krivotvorenja (Program „Periklo 2020.”) ***I (članak 138. Poslovnika) (glasovanje)
  4.2.Izmjena Uredbe (EU) br. 99/2013 o europskom statističkom programu za razdoblje 2013. – 2017. ***I (članak 138. Poslovnika) (glasovanje)
  4.3.Konvencija Međunarodne organizacije rada o dostojnom radu za radnike zaposlene u kućanstvima *** (članak 138. Poslovnika) (glasovanje)
  4.4.Sporazum između Europske unije i Republike Armenije o općim načelima za sudjelovanje Republike Armenije u programima Unije *** (članak 138. Poslovnika) (glasovanje)
  4.5.Sporazum između Europske unije i Republike Francuske o primjeni zakonodavstva Unije o oporezivanju dohotka na zajednicu Saint-Barthélemy * (članak 138. Poslovnika) (glasovanje)
  4.6.Izmjena Odluke 2002/546/EZ u pogledu njezina razdoblja primjene * (članak 138. Poslovnika) (glasovanje)
  4.7.Koordiniranje donatora u EU-u za razvojnu pomoć (članak 138. Poslovnika) (glasovanje)
  4.8.Imenovanje člana Revizorskog suda (Phil Wynn Owen - UK) * (glasovanje)
  4.9.Imenovanje člana Revizorskog suda (Alex Brenninkmeijer - NL) * (glasovanje)
  4.10.Imenovanje člana Revizorskog suda (Henri Grethen - LU) * (glasovanje)
  4.11.Imenovanje člana Revizorskog suda (Nikolaos Milionis - EL) * (glasovanje)
  4.12.Imenovanje člana Revizorskog suda (Danièle Lamarque - FR) * (glasovanje)
  4.13.Imenovanje predsjednika nadzornog odbora Europske središnje banke * (glasovanje)
  4.14.Zajednička pravila i postupci za provođenje instrumenata Unije za vanjsko djelovanje ***I (glasovanje)
  4.15.Instrument za stabilnost ***I (glasovanje)
  4.16.Europski instrument za susjedstvo ***I (glasovanje)
  4.17.Instrument za pretpristupnu pomoć ***I (glasovanje)
  4.18.Instrument partnerstva za suradnju s trećim zemljama ***I (glasovanje)
  4.19.Instrument financiranja za promicanje demokracije i ljudskih prava diljem svijeta ***I (glasovanje)
  4.20.Uspostava financijskog instrumenta za razvojnu suradnju ***I (glasovanje)
  4.21.Europski fond za prilagodbe globalizaciji (2014. − 2020.) ***I (glasovanje)
  4.22.Obvezna automatska razmjena informacija u području oporezivanja * (glasovanje)
  4.23.Sustav za registraciju prijevoznika radioaktivnih tvari * (glasovanje)
  4.24.Ljudska prava u svijetu u 2012. godinu i politika Europske unije na tu temu (glasovanje)
  4.25.Godišnje izvješće o politici tržišnog natjecanja EU-a (glasovanje)
  4.26.Proizvodnja mlijeka u planinskim područjima, zapostavljenim područjima i najudaljenijim regijama (glasovanje)
  4.27.Ostvarivanje otpornosti i smanjenje rizika od katastrofa u zemljama u razvoju (glasovanje)
  4.28.Žene s invaliditetom (glasovanje)
  4.29.Europski akcijski plan za maloprodajni sektor u korist svih sudionika (glasovanje)
 5.Obrazloženja glasovanja
 6.Izmjene danih glasova i namjere glasača
 7.Usvajanje zapisnika s prethodne dnevne sjednice
 8.Ustavni problemi višerazinskog upravljanja u EU-u (rasprava)
 9.Odnosi Europskog parlamenta s institucijama koje predstavljaju nacionalne vlade (rasprava)
 10.Upravni sud Europskog mehanizma za stabilnost: poziv na podnošenje prijava (rasprava)
 11.Izmjena određenih uredbi o zajedničkoj trgovinskoj politici s obzirom na postupke usvajanja određenih mjera ***II - Izmjena određenih uredbi koje se odnose na zajedničku trgovinsku politiku s obzirom na dodjelu delegiranih i provedbenih ovlasti za usvajanje određenih mjera ***II (rasprava)
 12.Računi za obavljanje platnog prometa ***I (rasprava)
 13.Pomorsko prostorno planiranje i integrirano upravljanje obalnim područjem ***I (rasprava)
 14.Sastav odbora i izaslanstava
 15.Opće carinske povlastice (GSP+) (rasprava)
 16.Politika o zelenoj infrastrukturi (rasprava)
 17.Delegirani akti (članak 87.a Poslovnika)
 18.Provedbene mjere (članak 88. Poslovnika)
 19.Dnevni red sljedeće dnevne sjednice
 20.Zatvaranje dnevne sjednice
 Popis nazočnih
 Prilog 1. - Imenovanje člana Revizorskog suda (Phil Wynn Owen - UK)
 Prilog 2. - Imenovanje člana Revizorskog suda (Alex Brenninkmeijer - NL)
 Prilog 3. - Imenovanje člana Revizorskog suda (Henri Grethen - LU)
 Prilog 4. - Imenovanje člana Revizorskog suda (Nikolaos Milionis - EL)
 Prilog 5. - Imenovanje člana Revizorskog suda (Danièle Lamarque - FR)
 Prilog 6. - Imenovanje predsjednika nadzornog odbora Europske središnje banke
Zapisnik (239 kb) Popis nazočnih (64 kb)    Poimenična glasovanja (2484 kb) Prilog 1 (6 kb) Prilog 2 (7 kb) Prilog 3 (7 kb) 
 
            Prilog 4 (7 kb) Prilog 5 (7 kb) Prilog 6 (7 kb) 
 
Zapisnik (275 kb) Popis nazočnih (37 kb) Rezultati glasovanja (366 kb) Poimenična glasovanja (939 kb)    
 
Zapisnik (335 kb) Popis nazočnih (65 kb) Rezultati glasovanja (799 kb) Poimenična glasovanja (2205 kb)    
Pravna obavijest - Politika zaštite privatnosti